Paskelbtas į televizijos ekranus žengiančio „Egzorcisto“ įvadinės serijos režisierius

Paskelbtas į televizijos ekranus žengiančio „Egzorcisto“ įvadinės serijos režisierius

Televizijos rinkai vis smarkiau įsisiautėjant, galime pastebėti daugumos kino hitų sugrįžimą, tik šįkart jau kiek kitokiame amplua. Šiuo metu skelbiama, kad į televizijos ekranus turėtų sugrįžti ir daugelio pamėgtas siaubo filmas „Egzorcistas“ (angl. „The Egzorcist“), kurį dauguma gerbėjų išvys serialo pavidalu.

Jeigu Holivude filmo sėkmę dažnai nulemia režisieriaus pasirinkimas, tai serialų horizonte vieną svarbiausių vaidmenų atlieka būtent įvadinės serijos kūrėjas. Skelbiama, kad naujosios „Egzorcisto“ adaptacijos pirmos serijos režisieriumi buvo pasirinktas Rupertas Wyattas.

Serialo istorija turėtų atpasakoti perdirbtą filmo scenarijų. Kaip skelbia portalas „Deadline“, serialo pavidalu atkurtas psichologinis trileris seks dviejų itin skirtingų vyrų istoriją, kuomet šie stengsis padėti šeimai dėl įvykusio velnio apsėdimo. Sakoma, kad scenarijus bus glaudžiai susijęs su Williamo Peter Blatty novele, tačiau nebus vengiama atsisakyti ir naujų pačio režisieriaus pasiūlytų idėjų. Jeigu tai jau pasiteisino su sugrįžusiu „Hanibalu“ (angl. „Hannibal“), tai kodėl turėtų nepasisekti ir su „Egzorcistu“?

Prieš kelis metus studija stengėsi pajudinti projektą iš nulinio taško, tačiau tuomet režisieriumi buvo paskelbtas Seanas Durkinas. Šiuo metu skelbiama, kad dauguma režisieriaus idėjų buvo atmestos. Ir visgi, Rupertas Wyattas šiam sugrįžimui yra pakankamai neblogas sprendimas – režisierius jau turi Holivudinės patirties. Vienas sėkmingiausių jo projektų „Bezdžionių planetos sukilimas“ (angl. „Rise of the Planet of the Apes“) padėjo prikelti šį naujai frančizei, tuo tarpu 2014-ų metų „Lošėjas“ (angl. „The Gambler“) buvo pripažintas visai pavykusiu perdirbiniu. Skelbiama, kad R. Wyattas turi gera akį smulkmenoms, taigi jo įsitraukimas į televizinį „Egzorcistą“ irgi kelia aukštus lūkesčius.

Šiuo metu nėra skelbiama, kada serialas turėtų pasirodyti televizijos ekranuose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles