C. Tatumas ir J.G. Levittas suvienys jėgas muzikinėje komedijoje

C. Tatumas ir J.G. Levittas suvienys jėgas muzikinėje komedijoje

Suaugusiems skirtos muzikinės komedijos yra ganėtinai specifinis žanras, tačiau jis dėl to nėra mažiau įdomus. „The Hollywood Reporter“ praneša, kad būtent tokio tipo filme vaidins aktoriai Josephas Gordonas-Levittas ir Channingas Tatumas.

Kol kas tiksliai žinoma apie filmo žanrą, o jo siužetas yra laikomas paslaptyje. „The Hollywood Reporter“ duomenimis J.G. Levittas filmą sugalvojo kartu su scenaristu Michaelu Bacallu, iki šiol sugebėjusiu parašyti tiek tokius šedevrus kaip „Skotas Piligrimas prieš pasaulį“ (angl. „Scott Pilgrim vs. TheWorld“) ar „Nevykėliai po priedanga“ (angl. „21 Jump Street“), tiek liūdnai pagarsėjusį filmą „Projektas X“ (angl. „Project X“).

Apie filmo istoriją kol kas žinoma tiek, kad ji pasakos apie du pilotus, patenkančius į keistas situacijas.

Galima neabejoti, kad abu aktoriai, dažnai pasirodantys komedijose ir nevengiantys muzikinių pasirodymų, tokioms rolėms tiks tobulai. C. Tatumas kaip parodė savo aistrą muzikai pasirodydamas tokiuose filmuose kaip „Šokis hip-hopo ritmu“ (angl. „Step Up“) ar „Magiškasis Maikas“ (angl. „Magic Mike“). J.G. Levittas atliko muzikinį numerį filme „500 meilės dienų“ (angl. „(500) DaysofSummer“) ir ne kartą pasirodė įvairiose muzikinėse laidose.

C. Tatumą artimiausiu metu bus galima pamatyti kitame muzikiniame vaidmenyje – brolių Coenų kurtame filme „Šlovė Cezariui“ (angl. „Hail, Caesar!”). J.G. Levittas šiemet pasirodys Oliverio Stone‘o režisuotame filme „Snowdenas“ (angl. „Snowden“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles