Siaubo istorija „Rusijos miego eksperimentas“ taps siaubo filmu

Siaubo istorija „Rusijos miego eksperimentas“ taps siaubo filmu

Viena baisiausių ir populiariausių laikoma legenda, siaubo istorija „The Russian Sleep Experiment“ (liet. „Rusijos miego eksperimentas“) greitu metu taps šiurpą keliančiu siaubo filmu. Filmas jau pradėtas filmuoti, o jame išvysime aktorių Chrisą Kattaną, o juostos režisierius Barry‘is Anderssonas žada, kad šis filmas bus tikrai šiurpus.

Pasislėpęs po slapyvardžiu „Orange Soda“ (liet. Apelsinų limonadas), istorijos „Rusijos miego eksperimentas“ tikrasis autorius yra nežinomas, tačiau tapo labai populiariu, po šios istorijos išleidimo. Ir pačios istorijos populiarumas paskatino daugybės įvairiausių šios istorijos adaptacijų atsiradimą, įskaitant ir Holly Ice novelę, išleistą 2015 m., kuri paremta būtent šia istorija. „Rusijos miego eksperimentas“ kai kurių laikomas viena geriausių ir daugiausiai pasidalinimų sulaukusia istorija, kuri pasakoja apie penkis testo subjektus (žmones), kurie dalyvauja bandomajame miego slopinimo eksperimente, kuris buvo vykdomas sovietmečiu. Filmas nesivadins originaliu šios istorijos pavadinimu, dėl nežinomų priežasčių (galimai dėl autorinių teisių), tačiau tikrasis filmo pavadinimas bus „The Soviet Sleep Experiment“ (liet. „Sovietų miego eksperimentas“), kas tikrai per daug nenutolsta nuo originalios istorijos pavadinimo. Kaip pranešama: „Anderssonas surinko tarptautinę aktorių komandą, kad papasakotų šią, tikrai įdomią istoriją.“ „Šis psichologinis trileris paremtas nepriklausoma legenda, kuri pasakoja apie mokslininkų komandą, kurie, akylai stebimi raudonosios armijos, nusprendė ištirti priverstinio miego trūkumo pasekmes keturiems pacientams, užrakintiems kameros viduje 30-čiai dienų.“

Kaip jau buvo paminėta anksčiau, juosta jau pradėta filmuoti, tad galime įsivaizduoti, kad aktorių komanda jau užrakinta kameroje. Eksperimento vykdytojus, sutuoktinius mokslininkus įkūnys argentiniečių aktorė Eva De Dominici, vaidinusi šių metų filme „You Shall Not Sleep“. Juostoje „Sovietų miego eksperimentas“ ji įkūnys daktarę Anną Antonoff, o Lenkijos aktorius Rafalas Zawierucha, kurį išvysime ir Quentino Tarantino filme „Once Upon a Time in Hollywood“, įkūnys jos vyrą, daktarą Leo Antonoff. Kartu su aktoriais Dominici ir Zawierucha filme išvysime ir Rusijos aktorių Evgeny Krutov, kurį galėjome pamatyti ir trečiajame serialo „Keisti dalykai“ (angl. „Stranger Things“) sezone. Naujame filme jis vaidins SSSR kapitoną Yegorą Sokolovą, kuris reprezentuos raudonosios armijos šešėlį, stebintį eksperimentą. Visgi pačiu įdomiausiu aspektu išlieka klausimas – kas vaidins aukas, t.y. pacientus, šiame „Sovietų miego eksperimente“? Svarbiausią filmo ketvertuką įkūnys jau pradžioje minėtas, televizijos laidos „SNL“ ir filmo „Naktis Roksberio klube“ (angl. „A Night at the Roxbury) aktorius Ch. Kattanas, Charlesas Hubbellas, vaidinęs filme „Walking With the Enemy“, Paulas Cramas iš filmo „Vilsonas“ (angl. „Wilson“) ir Michaelas Villaras.

„Emmy“ ir „Geor­ge’o Fos­te­rio Pea­bo­dy“ premijos laimėtojas, grimeris Cristas Ballas dirba kaip filmo gamybos dizaineris, kurio buvo prašoma sukurti 1940 m. laikotarpio sovietinį bunkerį, kuris būtų tinkamas ir šio eksperimento vykdymui. Jis ir jo komanda įrengė rašytojo Žiulio Verno įkvėptą kamerą, skirtą apgyvendinti keturis pacientus eksperimento metu. C. Ballas, kuris buvo ir „Oskaro“ apdovanojimą už grimą pelniusios komandos narys, JJ Abramso filme „Žvaigždžių kelas“ (angl. „Star Trek“), kartu su filmo „Sovietų miego eksperimentas“ režisieriumi Anderssonu dirbs kaip vykdomasis prodiuseris. Filmą tiek šalies viduje, tiek tarptautiniu mastu planuojama išleisti jau 2019 m. pavasarį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles