Aktorius Steve’as Carellas sugrįžtų į trečią „Žinių vedėjo“ dalį

Aktorius Steve’as Carellas sugrįžtų į trečią „Žinių vedėjo“ dalį

Nors Steve‘o Carello karjeroje ir buvo daugybė komedijos žanro hitų, vienas iš įsimintiniausių buvo „Žinių vedėjas“ (angl. „Anchorman“). 2004 metais pasiekęs kino teatrus jis sulaukė didelio pasisekimo bei padėjo žaibiškai išgarsėti pagrindiniams aktoriams. Filme buvo pilna cituojamų frazių, iš kurių dauguma priklauso pačiam Steve‘ui Carellui.

„Biuras“ (angl. „The Office“) S. Carell‘o vardą padarė plačiai žinomą, o vaidmuo filme „Žinių vedėjas“ galutinai įtvirtino jį kaip filmų žvaigždę. S. Carell‘as vaidino Briką Tamblandą, žinių stoties orų pranešėją, o vaidmenį atliko tiesiog nepriekaištingai. Ir atrodo, kad jis būtų daugiau nei laimingas, jeigu galėtų vaidinti ir trečioje filmo dalyje: „Jeigu jie filmuos dar vieną, tai ir aš filmuosiuosi dar viename. Tai buvo neįtikėtinai smagu. Ten tiesiog būni su draugais ir kvailai elgiesi.“

Interviu metu S. Carellas pasakojo, kaip „Biuro“ aktoriams buvo smagu vaidinti abiejuose „Žinių vedėjo“ filmuose. Tai juokingai absurdiškai filmų serija, kuri aktoriams leido elgtis kaip tik jie norėjo. O paties S. Carello vaidinamas Brikas Tamblandas neginčijamai buvo vienas iš paikiausių filmo veikėjų. Aktoriui patinka filmuotis šiose juostose ir tikriausiai būtent dėl to „Žinių vedėjas 3“ gali tapti realybe.

Nors daugelis žiūrovų aktorių asocijuoja su tokiais komiškais vaidmenimis kaip „40-ties ir vis dar skaistus“, paskutiniu metu jis vaidina dramos žanro filmuose. Vienas iš jo naujesnių vaidmenų bus filme „Sveiki atvykę į Marveną“ (angl. „Welcome to Marwen“) bei yra tikėtina, kad tai bus dar vienas ašarą spaudžiantis jo filmas. Galbūt dėl to jis būtų daug labiau pasiryžęs filmuotis tokiame komiškame  filme kaip „Žinių vedėjas“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles