„Disney+“ kurs naują „Drąsiaširdžio“ serialą

„Disney+“ kurs naują „Drąsiaširdžio“ serialą

Internete dar nuo šių metų kovo buvo pradėję sklisti gandai, kad po persikėlimo iš „Netflix“ į „Disney+“ platformą, dalis anksčiau kuriamų „Netflix“ superherojų istorijų gali atgimti. Ir štai, portalas „Variety“ praneša, kad pirmasis šioje eilėje atsidūrė „Drąsiaširdis“ (angl. Daredevil) ir labai tikėtina, kad tai bus istorijos perkūrimas.

Kaip pranešama, naują „Drąsiaširdžio“ serialą kurs Mattas Cormanas ir Chrisas Ordas, kurie anksčiau kūrė serialą „Slapti reikalai“ (angl. Covert Affairs). Ir tai yra visa informacija, kuri oficialiai skelbiama apie būsimą istorijos perkūrimą. Tačiau, reiktų neatmesti idėjos, jog aktorius Charlie‘is Coxas sugrįš į savo taip nepriekaištingai sukurtą vaidmenį.

Ir tai yra labai tikėtina dėl ne vienos priežasties. Pirma, C. Coxo Metas Murdokas jau buvo MCU visatoje, kai trumpam pasirodė naujausiame Žmogaus-voro filme, o dar ir daug fanų internete kalba, jog pastebėjo Metą Murdoką „Teisininkės Halkės“ (angl. She-Hulk: Attorney at Law) anonse. Tiesa, ten turbūt buvo tik viekėjo rankovė, bet toks pat panašus pastebėjimas buvo iškeltas dar prieš pasirodant „Žmogui-vorui: nėra kelio atgal“ (angl. Spiderman: No Way Home) ir tai galiausiai pasitvirtino. Tad yra nemaža tikimybė, jog su teise susijusiame superherojų seriale pasirodys ir Drąsiaširdis. Juk Metas Murdokas irgi yra advokatas.

Dar viena gera priežastis – aktoriaus Vincento D‘Onofrio kuriamas pagrindinis „Drąsiaširdžio“ serialo blogiukas Valdovas jau debiutavo „Sakalo akies“ (angl. Hawkeye) seriale. Ir nepaisant to, kad jis buvo gerokai „minkštesnis“ nei buvom įpratę jį matyti, visgi, jis egzistuoja. Tad, nemaža tikimybė, kad ir Metas Murdokas egzistuoja kartu tame pačiame pasaulyje.

Na, ir galiausiai, pats Drąsiaširdžio aktorius Charlie Coxas, dalyvaudamas šių metų „Middle East Filma and Comic-Con“ renginyje kalbėjo apie galimą ketvirtąjį sezoną. „Nemanau, kad yra protinga viską pratęsti nuo ten, kur serialo istoriją baigėme. Praėjo jau keli metai. Tai Drąsiaširdis, bet jis visiškai perkurtas, kiek kitoks. Ar žinot, ką parašiau draugams, kai sužinojau, kad viskas bus kuriama ir vėl? „Vėl gimęs“.“, – pasakojo aktorius.

„Vėl gimęs“, arba angliškai „Born again“, yra komiksai apie Drąsiaširdį, tik su gerokai niūresne istorija. Jame pasakojama, kad Murdokas išprotėja po to, kai Valdovas sužino jo tapatybę, papirkęs jo buvusią serketorę ir dabar jau nuo heroino priklausomą Karen Peidž. Neaišku, ar naujas serialas remsis šia istorija, bet žinant, kad „Mėnulio riteris“ (angl. Moon Knight) tapo pirmuoju itin tamsiu „Marvel“ serialu, o „Daktaras Streindžas beprotybės multivisatoje“ (angl. Doctor Strange in the Multiverse of Madness) į MCU įvedė ir siaubo elementų, šiek tiek tamsos ir niūrumo tikrai galime sulaukti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles