„Disney+“ išleido pirmąjį „Teisininkės Halkės“ anonsą

Vos prieš kelias dienas internete pasirodė „netyčia“ išleista informaciją apie būsimo „Disney+“ ir „Marvel“ serialo „Teisininkė Halkė“ (angl. She-Hulk. Attourney at Law) išleidimo datą. Na, o šiandien jau gavome ir pirmąjį serialo anonsą.

Iškart galima pasidžiaugti, kad vos prasidėjus anonsui išgirstame pažįstamą balsą. Taip, šiame seriale vaidins Halką įkūnijantis Markas Ruffalo. Ir, savaime suprantama, be balso galiausiai išvystame ir jo Profesorių Halką, kurį pirmą kartą išvydome „Keršytojuose. Pabaigoje“ (angl. Avengers: Endgame). Bet be to, galiausiai galime susipažinti ir su moteriškąja Halko versija – teisininke Dženifer Volters, kurią seriale vaidins Tatiana Maslany.

Volters yra superherojė, kuri nenori jai priskirtų pareigų, o tiesiog trokšta būti paprasta, nematoma asmenybe, gyvenančia normalų gyvenimą. Tačiau, jai tai sunku įgyvendinti, nes tik išsigandus ar supykus ji pavirsta Halke. Savaime suprantama, kad vienintelis jai padėti galintis asmuo yra Briusas Baneris. Ir nors pagal komiksus ji yra naujų Keršytojų dalis, serialo anonse rodoma, jog jai ši mintis visai nepatinka, o ji dar geba ir pasityčioti, kad Keršytojai labiau tinka milijonieriams, ekscentrikams ir suaugusiems našlaičiams.

Bet kol kas labiausiai visiems užkliūvantis dalykas yra specialieji efektai. Tiksliau, tai, kaip atrodo pati Halkė. Galima pripažinti, kad pirmieji vaizdai kiek glumina, nes dalyje anonso efektai atrodo tikrai kokybiškai, o kitoje dalyje – kiek primenantys pirmuosius filmus, kai Halkas buvo bene animacinis. Taigi, reik tikėtis, kad startuojant serialui efektai jau bus išdirbti iki galo. Serialas pasirodys rugpjūčio 17 d., o dabar – žiūrėkime klipą!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles