Christianas Bale‘as vaidins vesterne „Priešai“

Christianas Bale‘as vaidins vesterne „Priešai“

Po trijų metų pertraukos režisierius Scottas Cooperis ir aktorius Christianas Bale‘as dar kartą suvienys savo jėgas kino pasaulyje. Kaip praneša portalas „The Hollywood Reporter“, aktorius imsis pagrindinio vaidmens S. Cooperio parašytame ir režisuojamame vesterne „Priešai“ (angl. „Hostiles“).

Tokia galimybė atsirado po to, kai Ch. Bale‘as atsisakė Enzo Ferrari vaidmens filme apie legendinį automobilių kūrėja, nusprendęs, kad staigūs išvaizdos pokyčiai gali padaryti sunkiai atstatomą žalą jo sveikatai. Aktorius beveik visus 2015 metais, iškart po „Didžiosios skolos“ (angl. „The Big Short“) filmavimo, pasiėmė sveikatos pataisymo atostogas ir atstatė traumuotą kelią. Pamatęs galimybę prisitraukti aktorių, su kuriuo dirbo filme „Iš pragaro“ (angl. „Out of the Furnace“), režisierius nieko nelaukė.

Filmo veiksmas vyks 1892 metais ir pasakos apie legendinį JAV armijos kapitoną, sutikusį palydėti mirštantį Čejėnų genties karo vadą ir jo šeimą atgal į genties valdas. Judėdami iš nuošalaus JAV armijos posto Naujojoje Meksikoje į žaliuojančią Montaną, kadais buvę priešai pakeliui sutinka jauną našlę, kurios visa šeima buvo išžudyta. Visi jie turi suvienyti jėgas ir apsiginti nuo vis sutinkamų Komančių genties puldinėtojų.

Kada tiksliai pasirodys filmas ir kas kiti atliks vaidmenis, kol kas neaišku. „Priešų“ filmavimo darbai prasidės šią liepą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles