Amy Adams vaidins „Dingusios“ autorės romano televizinėje adaptacijoje

Amy Adams vaidins „Dingusios“ autorės romano televizinėje adaptacijoje

Amy Adams gali tapti dar viena Holivudo žvaigžde, po truputį persikeliančia į televizijos pasaulį. Pasak „The Hollywood Reporter“, aktorė vaidins Gillian Flynn romano „Aštrūs objektai“ (angl. „Sharp Objects“) adaptacijoje.

Romane, išleistame 2006 metais, pasakojama apie iš psichiatrinės ligoninės išėjusią reporterę, kuriai yra paskiriama užduotis savo gimtajame miestelyje aprašyti dviejų mergaičių žmogžudystę. Problemas kelia tai, jog moteris visiškai nebendrauja su savo šeima, o grįžusį į gimtąjį miestą supranta, kad yra kur kas panašesnė į jo gyventojus nei galėjo pagalvoti iš pradžių.

Serialą buvo planuojama kurti jau kurį laiką, tačiau juo rimčiau susidomėta tik po to, kai kitas G. Flynn romanas „Dingusi“ (angl. „Gone Girl“) bei pagal jį sukurtas filmas tapo pasauliniais fenomenais.

Kol kas nežinoma, koks kanalas galėtų rodyti serialą, kadangi jo planavimas dar tėra pradinėse stadijose. Žinoma tik tiek, kad serialą planuoja režisuoti filmo „Dalaso klubas“ (angl. „Dallas Buyers Club“) režisierius Jean-Marcas Vallee.

Tuo tarpu A. Adams pasirinkimas pagrindiniam vaidmeniui taip pat įkvepia pasitikėjimo. Ji yra nuolat įvardijama kaip viena geriausių šių dienų aktorių, Oskarui nominuota jau penkis kartus, tačiau niekad nevaidinusi rimtesnio vaidmens televizijos seriale.

Naujausias A. Adams filmas „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) kino teatruose pasirodo kovo 25 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles