„Įkūrėjo“ anonsas pristato intriguojančią „McDonald‘s“ kūrimo istoriją

Michaelo Keatono karjeros gaivinimas nesibaigs ir šiemet. Kaip galima suprasti iš pirmojo filmo „Įkūrėjas“ (angl. „The Founder“) anonso, tai bus dar viena juosta, demonstruojanti garsiojo aktoriaus talentą.

Filme bus pasakojama tikra istorija apie Ray‘ų Krocą, verslininką iš Ilinojaus, šeštajame dešimtmetyje atrandantį greito maisto užkandinių tinklą „McDonald‘s“, kurį Kalifornijoje valdo broliai Macas ir Dickas McDonaldai. Pasinaudodamas savo talentu, Krocas sugeba tinkamai manipuliuoti žmonėmis ir nebrangiai įsigyja visą „McDonald‘s“ tinklą, kuris dabar didžiuojasi vienu plačiausiai atpažįstamų prekės ženklų pasaulyje.

Pirmajame juostos anonse galima pastebėti, kad filmas nebus vien nuobodi biografinė istorija. Anonse yra ir komedijos elementų, ir įtemptų epizodų, todėl, skirtingai nei daugelis biografinių filmų, šis neatrodo kaip sukurtas vien Oskarų sezonui.

„Įkūrėjo“ scenaristas – daug apdovanojimų sulaukusio filmo „Imtynininkas“ (angl. „The Wrestler“) rašytojas Robertas D. Siegelis. Filmą režisavo iš tokių juostų kaip „Nematoma pusė“ (angl. „The Blind Side“) ir „Išgelbėti poną Benksą“ (angl. „Saving Mr. Banks“) pažįstamas Johnas Lee Hancockas.

Filme be M. Keatono taip pat pasirodys Laura Dern, Nickas Offermanas, Patrickas Wilsonas, B.J. Novakas ir kiti.

„Įkūrėjo“ premjera – rugpjūčio 5 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles