„Venomo“ tęsinyje – galima akistata su Žmogumi-voru

„Venomo“ tęsinyje – galima akistata su Žmogumi-voru

Po pelningo šių metų pasirodymo kino teatruose filmas „Venomas“ (angl. „Venom“) sulaukė antrosios dalies patvirtinimo. Tai, kad bus kuriamas tęsinys, patvirtinto scenaristas Jeffas Pinkneris, kuris prisidėjo prie pirmosios dalies scenarijaus rašymo. Nors „Sony“ viešai to nepaskelbė, tai gali būti visai tikėtinas jų žingsnis, dėl kurio ateityje galėtume pamatyti daugiau Tomo Hardy vaidinamo Edžio Broko. O kad šios žinios nebūtų per mažai, galbūt išvysime šį veikėją ir Žmogų-vorą viename filme.

Naujausiame interviu J. Pinkneris kalbėjo apie „Venomą“ bei apie uždirbtus stulbinančius 850 milijonų JAV dolerių. Dėl to „Venomas“ patenka į top 5 filmų, 2018 metais pasiekusių didžiausią pelną. Po to neišvengiamai buvo paklausta ir dėl „Venomo 2“, apie kurį scenaristas nors ir negalėjo nieko daug papasakoti, patvirtino, kad jis tikrai bus filmuojamas.

Atsakydamas į kitus klausimus, J. Pinkneris atskleidė, kad tęsinio scenarijaus jis neberašys, bet neprasitarė ir apie galimą savo pamainą. Tačiau buvo sulaukta įdomesnio atsakymo į klausimą, ar ši Venomo versija galėtų egzistuoti kartu su Tomo Hollando vaidinamu Žmogumi-voru. Nors „Marvel“ kino studijos prezidentas Kevinas Feige‘as patvirtino, kad Venomas neegzistuoja „Marvel“ kino visatoje (MCU), tai nereiškia jog  Žmogus-voras negali egzistuoti Venomo visatoje. J. Pinkneris pasakojo tai: „Neatskleidžiant kažko, kas neturėtų būt atskleista, nėra neįmanoma, kad Žmogus-voras bus labai svarbus veikėjas būsimame „Venomo“ filme. Manau, kad teisinga teigti, kad visi, susiję su Žmogaus-voro/ Venomo filmu, bus neįtikėtinai laimingi.“

Tai tikrai įdomiai pateikta informacija, tačiau jis nepatikslino, jog tai turi būtinai būti Tomo Hollando vaidinama Žmogaus- voro versija. Atsižvelgiant į „Venomo“ sėkmę, „Sony“ turėtų būti dar  labiau pasiruošę įtraukti Žmogų-vorą į tęsinį. Šiuo metu nė vienas „Sony“ dirbantis asmuo nėra tiesiogiai susijęs su „Venomu 2“, išskyrus K. Pinknerį. Nors Tomo Hollando prisijungimas prie aktorių komandos ir gali būti nelabai tikėtas, po „Venomo“ sėkmės viskas yra įmanoma, bet kol kas neturint jokių patikimesnių šaltinių, galime tik laukti žinių iš „Sony“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles