„Fargo“ ir „Legiono“ kūrėjas Noah Hawley’is kurs naują filmą

„Fargo“ ir „Legiono“ kūrėjas Noah Hawley’is kurs naują filmą

Noah Hawley’is – vienas aktyviausių Holivudo žmonių, nesustojančių nė sekundę. 2017-aisiais, vos užbaigęs trečiąjį „Fargo“ sezoną, autorius, scenaristas ir prodiuseris šoko prie „Marvel“ serialo „Legionas“ (angl. „Legion“), kitąmet išeis jo debiutinis pilno metro mokslinės fantastikos filmas „Pale Blue Dot“ (liet. „Blyškus mėlynas taškas“) su Natalie Portman ir Danu Stevensu, taip pat skelbiama, jog jis dirbs prie „Daktaro Lemties“ (angl. „Doctor Doom“) ekranizacijos, o dabar išaiškėjo ir dar vienas N. Hawley’io projektas.

Filmas, kurį N. Hawley’is režisuos ir prodiusuos, remiasi Mathhew Bakerio apsakymu „Skaityti atvirkščiai“ (angl. „To Be Read Backwards“), kurios aprašymas skamba taip: „tai smegenis lankstanti istorija apie vyrą, pradėjusį gyvenimą nuo savo mirties ir pažindinusį su savimi, kol jis pats ir pasaulis juda atbulomis, ir galiausiai atskleidžiantį žmogaus prigimtį ir paslaptį“. Taigi „Keista Bendžamino Batono istorija“ (angl. „The Curious Case of Benjamin Button“), tik su daug keistesniu, Hawley-išku smegenis sukančiu aspektu.

Šie metai M. Bakeriui buvo itin sėkmingi, kadangi kelios Holivudo kino kompanijos įsigijo teises net į 4 jo sukurtus apsakymus. „Netflix“ su naujųjų „Beždžionių planetos“  (angl. „Planet of the Apes“) filmų režisieriumi Mattu Reevesu kurs „Life Sentence“ (liet. „Iki gyvos galvos“), „Amazon“ – „Transition“ (liet. „Perėjimas“, o „Universal Pictures“ per savo indie kompaniją „Makeready“ statys „The Appearance“ (liet. „Pasirodymas“).

Kol kas neskelbiama, kada šie filmai pasirodys kine.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles