Filmas „Betmenas prieš Supermeną“ nuvylė pirmuosius žiūrovus

Filmas „Betmenas prieš Supermeną“ nuvylė pirmuosius žiūrovus

Ilgai lauktas Zacko Snyderio režisuotas filmas „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman V. Superman: Dawn of Justice“) sulaukė pirmųjų žiūrovų. Studijos „Warner Bros.“ projektas buvo parodytas taip vadinamai fokuso grupei, kuri po peržiūros nebuvo itin gerai nusiteikusi. Apie tai praneša portalas „HitFix“.

„Šis filmas pradėjo gąsdinti studijos „Warner Bros.“ atstovus, nes jie po išrinktųjų peržiūros sulaukė ne tokios reakcijos, apie kurią svajojo prieš parodydami filmą. Pasakysiu taip – būsiu labai nustebęs, jeigu filmo „Teisingumo lyga“ filmavimas prasidės numatytais terminais, o dar labiau nustebsiu, jeigu už režisieriaus vairo ir vėl atsistos Zackas Snyderis“, – pasakė portalo korespondentas.

Korespondento nuomone, būtent „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) tampa pačiu svarbiausiu 2016 m. studijos „Warner Bros.“ koziriu, galinčiu pavergti tiek Šiaurės Amerikos, tiek likusio pasaulio kino entuziastus.

Anksčiau buvo rašyta, jog filmas „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ gali tapti brangiausiu visų laikų kino projektu. Kai kurie šaltiniai teigia, jog filmo biudžetas viršija 300 mln. dolerių. Kaip bebūtų, filmas turėtų gerai užsidirbti, net jeigu ir jo kritika bus silpna. Tai bus ne pirmas toks atvejis Holivude.

Filme pagrindinius vaidmenis atliko Henry‘is Cavillis, Benas Affleckas, Jeremy‘is Ironsas, Amy Adams, Ezra Milleris, Gal Gadot, Diane Lane ir kt. aktoriai.

Juostos pasaulinė premjera numatyta šių metų kovo 25 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles