Stepheno Chow „Undinė“ Kinijos „Box Office“ artėja prie 200 mln. rekordo

Stepheno Chow režisuota romantinė fantastinė drama „Undinė“ (angl. „The Mermaid“) per Kinų Naujuosius metus tapo būtinu pamatyti filmu.

Po penkių rodymo dienų „Undinė“ buvo surinkusi jau 187,3 mln. JAV dolerių – tai yra Kinijos geriausias visų laikų rezultatas, pasiektas per penkias dienas.

Likus dar dviem dienoms „Auksinės savaitės“ šventinio laikotarpio ir Valentino dienai – dar vienai progai, kai masiškai lankomasi kino teatruose – „Undinė“ rimtai kėsinosi priartėti ar net pagerinti pernai vasarą Kinijos rekordą pasiekusios fantastinės veiksmo komedijos „Pabaisų medžioklė“ (angl. „Monster Hunt“), kuri surinko 391 mln. JAV dolerių, rezultatą. „Undinė“, pačią pirmąją dieną surinkusi 40,7 mln. JAV dolerių, tokiu galingu startu į savo sąskaitą įsirašė dar vieną rekordą – tai yra daugiausiai pajamų per vieną dieną uždirbęs filmas.

S. Chow nešvankaus humoro ir meilės istorijos lydinys, siunčiantis ir aplinkosauginę žinutę „Undinė“ sulaukė palankių atsiliepimų tiek iš Kinijos kino kritikų, tiek iš masinių kino teatrų lankytojų. Fantastinė komiška romantinė drama pasakoja apie milijardierių mergišių (akt. Deng Chao), kuris nusiperka delfinų rezervatą, ketindamas juos nelegaliai veisti. Graži undinė (akt. Jelly Lin) sukuria planą, kaip apsaugoti savo vandens brolius – ji ketina suvilioti ir nužudyti magnatą. Tačiau viskas komplikuojasi, kadangi undinė pamilsta milijardierių.

Stiprus „Undinės“ finansinis pasirodymas atrodo dar įspūdingiau šalia kitų dviejų naujų Kinijos filmų serijų dalių, pasirodžiusių paraleliai su „Undine“ ir taip pat renkančių dideles sumas. Chow Yun Fato trečioji komedijos „Vyras iš Makao 3“ (kin. „Du cheng feng yun III“) per tą patį laikotarpį kaip ir „Undinė“ surinko 91,9 mln. JAV dolerių, o „Beždžionių karalius 2“ (kin. „Xi You Ji zhi Sun Wu Kong San Da Bai Gu Jing“) su Aaronu Kworku uždirbo 87 mln. JAV dolerių.

Tačiau buvo ir tokių filmų, kuriems „Undinės“ sėkmė sumaišė kortas. Pavyzdžiui, „DreamWorks“ studijos animacinį filmą „Kung Fu Panda 3” “Undinė” ir kiti jos populiarieji kompanionai tiesiog nuskandino. Penktadienį „Kung Fu Panda 3” buvo surinkusi viso labo tik 3,5 mln. JAV dolerių („Undinė“ per tą patį laikotarpį – 35,7 mln. JAV dolerių). Per dvi savaites trečioji animacinių Kung Fu pandos nuotykių dalis Kinijoje uždirbo 119,6 mln. JAV dolerių.

Pernai Kinijos Naujieji mėnulio metai vasarį leido Kinijos „Box Office‘ui“ pralenkti JAV. Manoma, kad tas pats pasikartos ir šiemet – tik galbūt net su dar didesniu atotrūkiu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles