„Ernis 3“ turės griežtą suaugusių cenzą

„Ernis 3“ turės griežtą suaugusių cenzą

Filmas „Ernis 3“ (angl. „Wolverine 3“), kuriame paskutinį kartą savo žymųjį nemirtingo mutanto vaidmenį atliks Hugh Jackmanas, turės suaugusiems skirtą cenzą „R“. Apie tai simbolizuoja studijos „Fox“ pristatytas plakatas mugėje „Toy Fair“, kurį pastebėjo vienas iš portalo „Reddit“ vartotojų.

Anksčiau visi su „Iksmenų“ (angl. „X-Men“) frančize susiję projektai buvo leidžiami su ganėtinai švelniu „PG-13“ cenzu. Tačiau po to, kai prieš keletą dienų Šiaurės Amerikoje stebuklingai startavo „Deadpool“, studija, matyt, pasiryžo dar vienam eksperimentui. Kol kas jokių oficialių pareiškimų iš studijos atstovų nebuvo.

Trečiasis solinis filmas apie Ernį turi užbaigti visą Iksmenų istoriją, kuri prasidėjo 2000 metais su Bryano Singerio filmu „Iksmenai“. Kaip teigia vidiniai studijos šaltiniai, daugelis aktorių, kurie atliko svarbius vaidmenis per 17 frančizes gyvavimo metų, paliks šią „Marvel“ komiksais paremtą kino visatą.

Kas pakeis Hugh Jackmaną šiame vaidmenyje naujuose filmuose nepranešama, tačiau daugelis kino ekspertų įvardija Tomą Hardy, kaip geriausią kandidatą į šią rolę.

„Ernis 3“ į pasaulio kino ekranus atkeliaus jau 2017 metų kovo 3 dieną. Paskutinis filmas, kuris pasirodė 2013 metais visame pasaulyje užsidirbo 415 mln. dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles