Q. Tarantino ruošiasi kurti mini serialą

Q. Tarantino ruošiasi kurti mini serialą

Quentino Tarantino niekada nebus per daug. Po pranešimų, kad naujausias jo filmas „Grėsmingasis aštuonetas“ (angl. „The Hateful Eight“) – daugelio vadinamas tamsiausiu ir įspūdingiausiu režisieriaus kūriniu – truks net tris valandas, Q. Tarantino užsimojo dar toliau.

Duodamas interviu prancūzų leidiniui „Premiere“ jis pareiškė, jog artimiausiuose jo planuose yra keturių ar šešių valandų mini serialas.

Pasak režisieriaus, serialas būtų paremtas garsiojo autoriaus Elmore‘o Leonardo romanu „Forty Lashes Less One“. Literatūriniame vesterne pasakojama apie Jumos kalėjime kalinčius juodaodį ir indėną, nuteistus mirties bausme.

Tokie planai skamba tikrai realiai. Q. Tarantino ne viename ankstesniame interviu yra minėjęs, kad mini serialo formatas jam atrodo itin patraukliai (kadaise jis planavo kurti televizinę „Negarbingų šunsnukių“ (angl. „Inglourious Basterds“) versiją), o E. Leonardą yra įvardijęs kaip vieną mėgstamiausių savo autorių. Toks galingas projektas leistų Q. Tarantinui, nuolat besiskundžiančiam, kad jis privalo iškirpti dideles savo filmų dalis tam, jog sutrumpintų jų rodymo laiką, išnaudoti visą savo fantaziją.

Interviu metu jis neužsimena, kada imsis naujojo projekto, tačiau jis yra tarp kruopščiausių kino režisierių, todėl artimiausiu metu Q. Tarantino serialo galite nesitikėti.

Tuo tarpu filmas „Grėsmingasis aštuonetas“ pasaulinius kino teatrus pasieks jau per šias Kalėdas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles