Tomas Cruise‘as patvirtino: antroji „Oro gvardijos“ dalis pasirodys 2018 m.

Tomas Cruise‘as patvirtino: antroji „Oro gvardijos“ dalis pasirodys 2018 m.

Filmas „Mumija“ (angl. „The Mummy“) kino teatruose pasirodys šių metų birželio 9 d. Pagrindinį vaidmenį atliekantis aktorius Tomas Cruise‘as šiuo metu dalyvauja reklaminiame filmo ture, kurio metu Australijos televizijos ryto laidoje „Sunrise On 7“ patvirtino, jog 2018 m. pasirodys filmo „Oro gvardija“ (angl. „Top Gun“) tęsinys. Paskutinį kartą apie filmo tęsinį buvo užsiminta 2016 m. sausį, kuomet prodiuseris Jerry Bruckheimeris socialiniuose tinkluose pasidalino nuotrauka, kurioje kartu su aktoriumi Tomu Cruise‘u aptarinėjo antrąją „Oro Gvardijos“ dalį. Tačiau nuo tada jokių konkrečių naujienų paskelbta nebuvo.

Paklaustas apie „Oro gvardijos“ tęsinį T. Cruise‘as atsakė taip: „Taip, tai tiesa. Žinote, tikriausiai kitais metais pradėsime tai filmuoti. Žinau, jog tai įvyks. Jūs esate pirmas žmogus, kuriam tai sakau. Jūs klausiate manęs ir aš jums atsakau, kai tai įvyks.“.

Šis „Oro gvardijos“ tęsinys jau buvo keliose plėtros stadijose nuo 2011 m., kuomet scenarijaus rašymui buvo paskirti Ashley Milleris ir Zackas Stentzas, o 2012 m. perrašyti scenarijų ėmėsi Peteris Craigas. 2012 m. birželį pats Tomas Cruise‘as užsiminė, jog vis dar dirbama su šiuo projektu, tačiau rugpjūtį pirmosios „Oro gvardijos“ dalies režisierius Tony Scottas paliko šį pasaulį nušokdamas nuo Vincento Thomaso tilto San Pedre. Po režisieriaus mirties apie filmo tęsinį buvo pradėta kalbėti tik po kelių metų.

2015 m. Tomas Cruise‘as pareiškė įdomų pareiškimą, teigdamas, jog tęsinyje norėtų panaudoti tikrus naikintuvus, o tai reiškia, jog jam ir jo komandos nariams tektų gauti saugumo departamento leidimus sklandyti tikrai naikintuvais filmavimo metu. Galbūt toks aktoriaus užsispyrimas leis mums išvysti dar įspūdingesnį „Oro gvardijos“ tęsinį?

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles