Oficialu: „Universal“ iš naujo kuria legendinių kino monstrų seriją

Oficialu: „Universal“ iš naujo kuria legendinių kino monstrų seriją

Kino studijų meilė tarpusavyje persipynusioms ir ambicingą istoriją pasakojančioms filmų serijoms ką tik pasiekė naują lygį – „Universal“ studija nusprendė atgaivinti savo legendinę „Universal“ monstrų seriją, žavėjusią žiūrovus Auksinio Holivudo amžiaus metu.

Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, studija apie tai pranešė pirmadienį, kuomet pristatė aktorius, įkūnysiančius pagrindinius serijos veikėjus. Jau anksčiau buvo žinoma, kad filmuose, kuriuos siejanti serija yra pavadinta „Tamsiąja visata“ (angl. „Dark Universe“), daktarą Džekilą vaidins Russellas Crowe, Nematomą žmogų (angl. The Invisible Man) – Johnny Deppas, o Mumiją – Sofia Boutella. Šioje serijoje dar nematytą personažą vaidins Tomas Cruise’as.

„Universal“ kartu pristatė ir naujausią „Tamsiosios visatos“ narį. Oskaro laimėtojas Javieras Bardemas, jau šį savaitgalį pasirodysiantis naujausioje „Karibų piratų“ dalyje, įkūnys bene garsiausią serijos veikėją – Frankenšteino monstrą. Kartu pranešta, kad 2019 metų pradžioje pasirodys Billo Condono režisuotas žymiosios „Frankenšteino nuotakos“ (angl. „The Bride of Frankenstein“) perdirbinys; kol kas neaišku, kas vaidins garsiąją nuotaką.

„Tamsioji visata“ yra turbūt keisčiausias iki šiol Holivudo bandymas kurti plačią filmų visatą. Ketvirtajame amžiuje išgarsėję originalieji „Universal“ monstrų filmai pasižymėjo būtent pačiais monstrais ir tarpusavyje turėjo mažai sąsajų, tačiau panašu, kad šioje versijoje planai yra ambicingesni. „The Hollywood Reporter“ praneša, kad būtent daktaras Džekilas bus visus veikėjus jungianti grandis, nors kol kas neaišku, ar galiausiai viename filme susitikę monstrai kovotų tarpusavyje, ar prieš konkretų žmogų (galbūt T. Cruise’o personažą).

Planai yra įdomūs ir tuo, kad kol kas visiškai neaišku, ar ši serija gali atsipirkti. Birželio 9 d. pasirodysianti „Mumija“ su T. Cruise’u priešaky bus pirmoji užuomina, kiek tokie planai pasiteisins. Šiomis savaitėmis pasirodęs filmas „Karalius Artūras. Kalavijo legenda“ (angl. „King Arthur. Legend of the Sword“) buvo kurtas kaip pirmoji didelės serijos dalis ir per vieną savaitgalį tapo didžiausiu šių metų nusivylimu, „Warner Bros.“ studijai praradusiu apie 150 mln. dolerių, todėl nepakenktų tokius ilgalaikius studijų planus vertinti atsargiai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles