Mirė kino legenda Seras Rogeris Moore‘as

Mirė kino legenda Seras Rogeris Moore‘as

Gegužės 23 d. po kovos su vėžiu mirė Holivudo legenda, buvęs Džeimsas Bondas ir UNICEF  Geros valios ambasadorius Rogeris Moore‘as. Apie tai pranešė aktoriaus šeima, kuri kartu su juo praleido paskutines dienas Šveicarijoje.

Viešame pranešime R. Moore‘o šeimos atstovai rašė: „Su giliu liūdesiu pranešame, kad mūsų mylimas tėvas šiandien mirė Šveicarijoje po trumpos, bet drąsios kovos su vėžiu. Žodžiais sunku apsakyti, kiek meilės jam buvo skiriama paskutinėmis jo gyvenimo dienomis. Dabar turime visas savo mintis ir palaikymą skirti Kristinai šiuo sunkiu metu, o tėvo prašymu laidotuvės vyks Monake.“

Kartu su aktoriumi Šveicarijoje buvo jo vaikai Deborah, Geoffrey‘is ir Cristianas, ir ketvirtoji žmona Kristina Tholstrup.

R. Moore‘as UNICEF Geros valios ambasadoriumi tapo dar 1991 metais. Nuo tada jis keliavo aplink pasaulį ir kartą lankėsi Lietuvoje, 2009 metais.

Iki to R.Moore‘as turėjo gana ilgą ir gerai žinomą aktoriaus karjerą. Savo karjerą kine jis pradėjo dar 1945 metais, aktorius sukūrė beveik 100 vaidmenų, kurių labiausiai žinomas – legendinis agentas 007, Džeimsas Bondas. Jis nusifilmavo kaip Džeimsas Bondas net septyniuose filmuose – „Gyvenk ir leisk mirti“ (angl. „Live and Let Die“), „Žmogus su auksiniu pistoletu“ (angl. „Man With a Golden Gun“), „Šnipas, kuris mane mylėjo“ (angl. „The Spy Who Loved Me“), „Munreikeris“ (angl. „Moonraker“), „Tik Tavo Akims“ (angl. „For Your Eyes Only“), „Aštuonkojė“ (angl. „Octopussy“) ir „Žvilgsnis į žmogžudystę“ (angl. „A View To a Kill“). Net ir būdamas UNICEF atstovu, R. Moore‘as karts nuo karto pasirodydavo kinuose, o naujausi jo darbai dažniausiai būdavo susiję su įgarsinimu animaciniams filmams.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Napoleonas / 2017 gegužės 23

    Kaip gaila ! Toks puikus aktorius buvo… Didžiulė užuojauta jo šeimai.