„Žmogaus su randu“ perdirbinys patikėtas „Sauso įstatymo“ kūrėjui

„Žmogaus su randu“ perdirbinys patikėtas „Sauso įstatymo“ kūrėjui

Vienas žymiausių visų laikų perdirbinių greitai susilauks dar naujesnės savo versijos. Pasak „Variety“, filmo „Žmogus su randu“ (angl. „Scarface“) perdirbinio scenarijų rašys Terence‘as Winteris.

T. Winteris pasižymėjo kaip populiariausių pastarųjų metų kino ir televizijos projektų scenaristas. Pirmą kartą rašytojas į save dėmesį atkreipė kaip vienas pagrindinių serialo „Sopranai“ (angl. „The Sopranos“) scenaristų, o 2010 metais jis sukūrė penkis sezonus trukusį serialą „Sausas įstatymas“ (angl. „Boardwalk Empire“). Už 2013 metų Martino Scorsese režisuotą juostą „Volstryto vilkas“ (angl. „The Wolf of Wall Street“) scenaristas buvo nominuotas Oskarui.

Šiemet T. Winteris kartu su M. Scorsese ir Micku Jaggeriu sukūrė vos vieną sezoną trukusį serialą „Vinilas“ (angl. „Vinyl“). Vienas labiausiai užimtų scenaristų Holivude taip pat yra parašęs dar nepastatytus filmus apie Mike‘ą Tysoną, kur garsųjį boksininką įkūnys Jamie Foxxas, ir Andy Warholą, kuriame vaidins Jaredas Leto.

„Žmogaus su randu“ režisūra užsiims Antoine‘as Fuqua, filmų „Išbandymų diena“ (angl. „Training Day“) ir „Ekvalaizeris“ (angl. The Equalizer“) režisierius, kurio naujausią filmą „Šaunioji septyniukė“ (angl. „The Magnificent Seven“) dabar galima pamatyti Lietuvos kino teatruose.

Neverta stebėtis, kad „Universal“ studija nori perkurti „Žmogų su randu“ – vieną garsiausių Holivudo filmų. Juosta kino teatruose pirmą kartą pasirodė 1932 metais, tačiau neabejotinai garsiausia jo versija yra 1983-iaisiais sukurtas filmas, kurį režisavo Brianas De Palma ir kur pagrindinį veikėją įkūnijo Alas Pacino. Kol kas neaišku, kas naujoje versijoje įkūnys legendinį kubietį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles