Bestseleris apie mirtinai pavojingas svetimas paslaptis „Mergina traukiny“ persikelia į kino ekranus

Įtempto siužeto knygas mėgstantys skaitytojai neabejotinai žino visame pasaulyje išgarsėjusį Paulos Hawkins bestselerį „Mergina traukiny“. Milijonai liko sužavėti – į jų rankas pakliuvo meistriškas detektyvas, kurį perskaityti rekomenduoja visi garsiausi šių dienų rašytojai, o Amazon.com jis sulaukė daugiau nei 38 tūkstančių aukščiausių skaitytojų įvertinimų. Ilgai nereikėjo laukti – šis šedevras jau spalio 7 dieną atkeliauja į didžiuosius ekranus, o pagrindinį vaidmenį čia atlieka Auksinio gaublio laimėtoja Emily Blunt.

Dramą ekranizuoti ėmėsi režisierius Tate’as Tayloras, išgarsėjęs po to, kai 2011-aisiais sukūrė „Oskarą“ laimėjusį filmą „Tarnaitė“ (The Help), o vėliau – ir jautrią biografinę dramą apie muzikos legendą Jamesą Browną „Get On Up“.

„Filmą „Mergina traukiny“ ėmėme kurti dar prieš tai, kol knyga išvydo pasaulį. Maždaug metai iki tol, kol ji tapo bestseleriu, studija „Dreamwork Pictures“ nusipirko ekranizavimo teises ir ėmėme rašyti scenarijų. Jau tuomet neabejojome, kad tai bus didžiulė bomba. Neklydome. Ši istorija – išskirtinė ir tai jau pripažino milijonai painių bei nenuspėjamų detektyvų mėgėjų“, – sako režisierius.

Trileris pasakos apie gundančias ir mirtinai pavojingas svetimo gyvenimo paslaptis. Kasdien į darbą važinėdama traukiniu, Reičel (akt. E. Blunt) pro langą stebi nepažįstamos šeimos gyvenimą. Tos kelios kasdien pavagiamos akimirkos moteriai skaudžiai primena neseną jos pačios istoriją – netikėtai iširo šeima, vyras ją paliko. Tad laime spinduliuojanti kasdien vogčiomis matoma pora tampa paskutine Reičel gelbėjimosi nuo depresijos priemone.

Tačiau vieną dieną Reičel sužino, kad jos kasdien stebėta moteris rasta nužudyta. Policijai papasakojusi apie minėtą vakarą pro traukinio langą galbūt matytą įtariamą žudiką, po kelių dienų Reičel netikėtai pati tampa įtariamąja. Ar gali būti taip, kad lemtingąjį vakarą į barą užsukusi moteris tik įsivaizduoja kažką mačiusi, o tiesa – kur kas labiau šokiruojanti?

„Norėjau, kad filmas būtų seksualus. Tačiau labai plačia prasme. Šis pasakojimas – apie melą, aistrą, seksą. Apie tai, kaip žmonės intymius santykius naudoja lyg ginklą, meditaciją, ir kaip šie dalykai juos sunaikina. Supraskite teisingai – „Mergina traukiny“ nėra vien tik tipiškas detektyvas, kitaip nebūtų tapęs bestseleriu. Čia susipina kur kas daugiau gijų“, – intriguoja T. Tayloras.

Trilerio filmavimo aikštelėje Niujorko centrinėje stotyje buvo pasirodžiusi ir pati knygos autorė P. Hawkins.

„Pamačiusi, kaip T. Tayloras atsidavęs šiam projektui ir su kokia aistra jis dirba, pasakiau: jaučiuosi rami, teisingiausia bus nesikišti  į šios profesionalios komandos darbą.  Parašyti knygą buvo mano užduotis, pastatyti filmą – jų“, – sakė rašytoja.

Įtempto siužeto trileris „Mergina traukiny“ Lietuvos didžiuosiuose ekranuose pasirodys jau spalio 7 dieną.

Filmo anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles