Danieliui Craigui už dar du Džeimso Bondo filmus pasiūlyta įspūdinga suma

Danieliui Craigui už dar du Džeimso Bondo filmus pasiūlyta įspūdinga suma

Nesibaigianti melodrama apie tai, kas kitoje Džeimso Bondo franšizės dalyje vaidins legendinį veikėją, tęsiasi ir toliau. Šįkart pasirodė pranešimai, kad Danieliui Craigui buvo pasiūlyta didžiulė suma dar du kartus įkūnyti garsųjį šnipą.

Tinklapis „Radar Online“, kurio žurnalistai teigia turintys šaltinių „Sony“ studijoje, praneša, kad D. Craigui už papildomus du franšizės filmus buvo pasiūlyta net 150 milijonų dolerių. Tai reiškia, kad už vieną filmą 75 mln. dolerių gausiantis aktorius į kino istoriją būtų įrašytas kaip viena brangiausiai apmokamų žvaigždžių.

Verta pastebėti, kad į tokius gandus neverta žiūrėti pernelyg rimtai, net jeigu šia istorija dalinasi ir Holivudo žiniasklaidos gigantai. „Radar Online“ nėra labiausiai patikimas šaltinis, o „Sony“ sprendimas pakloti tokią didelę sumą pinigų vienam aktoriui irgi atrodo įtartinai. Nors Bondiados filmai visuomet uždirba kalną pinigų, ne pačius geriausius laikus išgyvenanti „Sony“ studija veikiausiai nenori taip rizikuoti su aktoriumi, kuris ne kartą išreiškė savo nenorą grįžti į franšizę.

Juolab kad šiemet pasipylė daugybė gandų apie tai, kad studija aktyviai ieško naujo Bondo. Realiausiu kandidatu vis dar įvardijamas aktorius Tomas Hiddlestone‘as, geriausiai pažįstamas iš „Keršytojų“ (angl. „The Avengers“) franšizės, tačiau tokie britų aktoriai kaip Idris Elba ir Damianas Lewisas taip pat įvardijami kaip rimti pretendentai.

Vienaip ar kitaip, jokių oficialių naujienų iš „Sony“ studijos (kuri artimiausiu metu gali prarasti teises kurti Bondo filmus) dar nebuvo, o D. Craigas vis dar yra pasirašęs sutartį vaidinti Džeimsą Bondą, todėl visa tai yra tik spėlionės.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles