Forbes paskelbė Dmitrijų Nagijevą turtingiausiu Rusijos aktoriumi

Forbes paskelbė Dmitrijų Nagijevą turtingiausiu Rusijos aktoriumi

Penktadienį Lietuvos kino teatrai sukvies visus, kas mėgsta ir supranta gerą rusišką humorą – į šmaikščią komediją „Visa tiesa apie vyrus“. Čia genialiai paprastų idėjų, kaip elgtis tam tikrose santykių situacijose pasiūlys aktoriaus Dmitrijaus Nagijevo personažas. Kaip aktoriui įprasta – atvirai, taikliai.

Žvilgtelkim ir į paties D. Nagijevo asmeninio gyvenimo paslaptis.

Spalvinga asmenybė, kurio genuose yra iraniečių, latvių, vokiečių, rusų kraujo, augęs šeimoje, nieko bendro neturėjusioje su teatru ar menu, vaikystėje užsiiminėjęs įvairiomis kovinėmis sporto šakomis, tapęs sambo meistru ir SSSR jaunių sambo čempionu. Netikėtai įstojęs į aukštąją teatro mokyklą Leningrade, Nagijevas tapo geriausiu savo kurse ir buvo pakviestas padirbėti viename iš Frankfurto prie Maino teatrų. Grįžęs į Rusiją, pradėjo radijo stotyje vesti laidą ir kurti autorinį šou teatro scenoje. Jumoristinė radijo laida tapo labai populiari, aktorius pradėjo vaidinti kino filmuose, kiek vėliau – vesti TV laidas. Sėkmė tikrai palanki Dmitrijui: visi projektai, kuriuose jis dalyvauja, tampa mega-populiarūs. Jo vedamas pokalbių šou „Langai“ („Okna“) buvo be galo populiarus ir Lietuvoje. Tik su moterimis Dmitrijui klostosi nekaip – aktorius buvo vedęs aktorę Alisą Šeliščevą (Alisą Šer), turi sūnų, kuris nuėjo tėvų pėdomis ir taip pat tapo aktoriumi. Po skyrybų kartkartėmis bulvarinėje žiniasklaidoje atsiranda vis naujos žinutės apie jo galimai naujus romanus, naujas moteris ar net slaptas santuokas. Tačiau Nagijevas neatsako į šiuos klausimus ar komentarus, siūlydamas patyrinėti jo pasą.

Žurnalas „Forbes“ paviešino 2016 metų turtingiausių Rusijos aktorių sąrašą, kurio pirmoje vietoje įrašytas Dmitrijus Nagijevas. Jo metinės pajamos buvo 3,2 mln. JAV dolerių. Turtingiausiu Rusijos aktoriumi tapti padėjo komerciškai sėkmingi projektai – pagrindinė rolė TV seriale TNT kanale „Fizrukas“ ir vedančiojo darbas telešou „Balsas“ Pirmame Rusijos kanale. Antroje vietoje atsidūręs režisierius ir prodiuseris Fiodoras Bondarčiukas nuo Nagijevo stipriai atsiliko su savo metinėmis 1,3 mln. dolerių pajamomis.

Komedijoje „Visa tiesa apie vyrus“ matome daug sąsajų tarp paties Dmitrijaus Nagijevo ir jo personažo, tačiau kokių – paaiškės tik filmo pabaigoje. Nagijevas vaidina gyvenimo mačiusį taksistą, kuris nuoširdžiai pataria savo pašnekovams, kaip išspręsti tarpusavio santykių problemas.

Linksmiausia rudens komedija kinuose nuo rugsėjo 9 d.

Filmo anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles