Pirmas pilnas „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ anonsas paskandina magijos jūroje

Likus kiek mažiau nei mėnesiui iki naujausio magijos pasaulio atgabenimo į kinus filme „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beast and Where to Find Them“) kino studija „Warner Bros.“ pagaliau pristatė pirmąjį pilnos trukmės anonsą. Jis, kiekvienam Hario Poterio magijos pasaulio gerbėjams, švelniai tariant, nuraus stogą.

Naujasis filmas pasakos apie Niutą Skamanderį, kuris atvyksta į Niujorką su paprastu lagaminėliu. Tiesa, jis nėra toks paprastas, nes jame – visa aibė fantastinių gyvūnų, kurie vieną dieną iš lagamino pabėga. Tai iššaukia susipriešinimą visoje JAV magų visuomenėje ir pradeda kelti grėsme paprastiems žmonėms.

Pagal tai, ką matome anonse, magijos filme bus labai daug. Ir tos, kurią šiek tiek pažįstame iš Hario Poterio filmų (tarkim, begalinės erdvės lagaminas), ir tos, kuri dar nematyta. Labiausiai džiugina beprotiškai daug įvairių magiškų gyvūnų. Jie atrodo nuostabiai, sukelia labai daug gerų emocijų ir dar labiau įtraukia į visą magišką pasaulį. Atrodo, kad pusė filmo biudžeto vien į tai ir buvo sukišta. Tikrai, šis anonsas suteikia tiek daug vilčių apie filmą, kad net šiek tiek baisu nusivilti. Bet, gal taip ir neįvyks.

Pagrindiniu vaidmenis filme atlieka Oskaro laureatas Eddie Redmayne‘as, Jonas Voightas, Ezra Miller, Collinas Farrellas, Ronas Perlmanas, Katherine Waterston ir kiti.

„Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ kinus pasieks lapkričio 18 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles