Naujos Holivudo streikų aukos – „Warner Bros. Discovery“ filmai

Naujos Holivudo streikų aukos – „Warner Bros. Discovery“ filmai

Kaip ir buvo galima tikėtis, dėl didžiųjų Holivudo studijų negebėjimo susitarti su scenaristų gildija (WGA) ir aktorių gildija (SAG AFTRA) ir toliau kenčia kino žiūrovai, nes dėl draudimų nukeliami bene didžiausi projektai. Ir šįkart krito „Warner Bros. Discovery“, o kartu ir vienas laukiamiausių šių metų filmų – „Kopa. Antra dalis“ (angl. Dune. Part Two).

Jau nieko turbūt nebestebina žinios, kad didžiosios Holivudo studijos nesutinka su WGA ir SAG AFTRA reikalavimais bei nenusileidžia jų daugiau nei 4 mėnesius trunkantiems streikams. O tai, savaime suprantama, apriboja jų glaimybes viešinti projektus, nes gildijoms priklausantys aktoriai tiesiog negali viešinti projektų, su kuriais dirba, filmuotis juose ar atlikti praktiškai jokių susijusių darbų. Kitaip tariant, visi darbai stoja, net su jau pabaigtais filmais.

Ir šįkart labiausiai nukentėjo trys studijos „Warner Bros. Discovery“ projektai, kurie buvo perstumti į vėlesnes datas. Pirmasis ir bene laukiaumiausias šių metų filmas „Kopa. Antra dalis“. Šių metų lapkričio 4 dieną turėjęs pasirodyti filmas perkeliamas į 2024 metų kovo 15 dieną. Toliau – naujasis monstrų filmas „Godzila prieš Kongą: Naujoji imperija“ (angl. Godzilla x Kong: The New Empire), kuris pastumiamas mėnesiu į 2024 m. balandžio 12 dieną. O būtent tą datą turėjo pasirodyti naujasis „Žiedų valdovo“ filmas „Žiedų valdovas: Rohirimo karas“ (angl. Lord of the Rings: War of the Rohirrim“, dabar turintis 2024 metų gruodžio 13 d. Išleidimo datą.

Tiesa, bent kol kas studija nenukėlė dar kelių savo projektų, kurie vis dar pasirodys šiais metais. Jų tarpe yra „Vonka“ (angl. Wonka) ir „Akvemanas ir dingusioji karalystė“ (angl. Aquaman and the Lost Kingdom).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles