Naujosios kriminalinės dramos „Snowman“ anonsas – stingdantis ir šiurpus

Naujausias švedų režisieriaus Tomo Alfredsono darbas „Snowman“ pagaliau turi savo anonsą. Ši detektyvinė drama yra sukurta pagal norvegų rašytojo Jo Nesbo knygų ciklą apie detektyvą Harry Hole‘ą (akt. Michaelas Fassbenderis) – puikų savo srities specialistą, pasižymintį netradiciniais savo darbo metodais.

Juostos siužetinė linija pasakos apie jau pristatytą detektyvą Harry Hole‘ą, kuris pradės tirti šviežią nužudymo bylą, įvykdytą būtent žiemos metu. Detektyvui kils įtarimas, jog ši žmogžudystė gali turėti sąsajų su senesniais, panašiomis aplinkybėmis įvykdytais nužudymais. Jo Nesbo novelė „Snowman“ buvo įvardinta kaip knyga, savo siužetu primenanti „amerikietiškus kalnelius“. Kol kas panašiai atrodo ir juostos anonsas – baugus, šaltas ir nuolat pasisukantis nenuspėjama kryptimi.

Rudenį pasirodysiančioje dramoje išvysime jau minetą aktorių Michaelą Fassbenderį, taip pat ir Charlotte Grainsbourg, Valą Kilmerį, „Oskaro“ laureatą J.K. Simmonsą ir kitus. Filmo premjera yra numatyta spalio 20 dieną – visai prieš pat Helovino šventę. Tuo rudens laikotarpiu į kino ekranus pasieks ir daugiau žiūrovus bauginančių filmų – Stepheno Kingo „Tas“ (angl. „It“),  „Odaveidis“ (angl. „Leatherface“) ir kiti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles