Z. Snyderis traukiasi iš filmo „Teisingumo lyga“

Z. Snyderis traukiasi iš filmo „Teisingumo lyga“

Režisierius Zackas Snyderis leidiniui „The Hollywood Reporter“ pranešė, kad dėl nelaimės šeimoje negali toliau režisuoti filmo „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“).

Pasak „The Hollywood Reporter“, kovo mėnesį nusižudė 20-metė Z. Snyderio dukra. Žinia apie jos savižudybę anksčiau nebuvo pasiekusi žiniasklaidos, o pats režisierius į darbą grįžo praėjus vos dviem savaitėms po įvykio. Anot jo, jis siekė pasinerti į darbą ir taip pamiršti apie tragiškus įvykius. Visgi Z. Snyderis suprato, kad šiuo metu pagalbos reikia jo žmonai Deborah Snyder, kuri taip pat prodiusuoja „DC Comics“ filmus, ir likusiems septyniems jo vaikams.

Z. Snyderis, režisavęs filmus „300“, „Stebėtojų lyga“ (angl. „Watchmen“) ir „Žmogus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“), jau prieš kurį laiką baigė „Teisingumo lygos“ filmavimą ir pastaruoju metu atliko filmo montavimo darbus. Jų metu, anot „The Hollywood Reporter“, režisierius buvo nusprendęs juostą papildyti keliomis naujomis scenomis, tačiau galiausiai nusprendė, kad keliauti filmavimui į Londoną jam būtų per sunku.

Režisierius tolimesnį filmo kūrimą perdavė Jossui Whedonui. Pranešama, kad jis parašė papildomas scenas filmui, jas režisuos ir filmo neperkurs savaip, o sieks pratęsti Z. Snyderio pradėtą darbą.

J. Whedonas režisavo du didžiuosius „Marvel“ studijos filmus „Keršytojai“ (angl. „The Avengers“) ir „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“), todėl jis yra susipažinęs su didelio masto projektais. J. Whedonas pastaruoju metu prisijungė prie „DC Comics“ filmų – prieš kurį laiką pranešta, kad jis režisuos filmą „Batgirl“.

Vis dar planuojama, kad filmas kino teatruose pasirodys lapkričio 17 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles