Zacas Efronas, Kate Hudson ir Craigas Robinsonas vaidins „Kruvinajame mėnulyje“

Zacas Efronas, Kate Hudson ir Craigas Robinsonas vaidins „Kruvinajame mėnulyje“

Režisierė Ana Lily Amirpour jau yra susikūrusi sėkmingą karjerą su tokiais savo darbais kaip „Mergina naktį namo grįžta viena“ (angl. „A Girl Walks Home Alone at Night“) ir „Sumauta kompanija“ (angl. „The Bad Batch“). Dabar ji ruošiasi savo trečiajam filmui, prie kurio skirtinguose kūrimo etapuose prisijungia Zacas Efronas, Kate Hudson ir Craigas Robinsonas.

Naujasis projektas yra apibūdinamas kaip įtraukiantis ir nenuspėjamas filmas, įkvėptas nuotykių iš gilios praeities. Juosta pasakos apie mergaitę, turinčią keistą ir paslaptingą praeitį, pabėgusią iš psichiatrinės ligoninės Naujajame Orleane. Sklando gandai, kad filme bus jungiami neįprasti, žiaurūs ir juokingi epizodai, kartu su plačiu spektru įvairios muzikos, prasidedant sunkiuoju metalu ir baigiant itališku techno. Tačiau tai nebūtų A. Amirpour, jeigu filmas neturėtų neįprastų elementų. Kūrybinė grupė turėtų imtis darbų kitamet, tačiau tiksli data dar nėra paskelbta.

Z. Efroną išvysime komedijoje „Paplūdimio bastūnas“ (angl. „The Beach Bum“), taip pat pamatysime vieno iš žiauriausių serijinių žudikų kailyje filme „Nepaprastai nedoras, šokiruojančiai blogas ir bjaurus“ (angl. „Extremely Wicked, Shockingly Evil And Vile“). K. Hudson yra viena iš aktorių muzikinėje dramoje „Muzika“ (angl. „Music“), o C. Robinson‘as dirbo su biografine drama „Mano vardas Dolemitas“ (angl. „Dolemite is My Name“) kartu su Eddie Murphy.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles