Brie Larson vaidins Kapitonę Nuostabiąją

Brie Larson vaidins Kapitonę Nuostabiąją

Šiemet apdovanota Oskaru kaip geriausia aktorė už vaidmenį dramoje „Kambarys“ (angl. „Room“), Brie Larson maudosi šlovės spinduliuose. Pranešama, kad ši jauna aktorė patraukė „Marvel Studios“ dėmesį kaip tinkama kandidatė vaidinti Kapitonę Nuostabiąją (angl. „Captain Marvel“). Anot spaudos, kol kas nieko tiksliau nežinoma, tačiau manoma, kad B. Larson vis tik taps naująja superheroje, kadangi derybos jau vyksta. Šiuo metu projektas dar neturi ne tik pagrindinės aktorės, bet ir režisierės – vis tik dažniausiai minimos Niki Caro ir Jennifer Kent kandidatūros.

Pagal populiarų komiksą Kapitonė Nuostabioji, civiliame gyvenime dar žinoma kaip Kerol Denvers, yra JAV oro pajėgų pilotė. Po vieno nelaimingo atsitikimo jo DNR susimaišė su ateivio, kas jai suteikė supergalių, tokių kaip nežmoniška jėga, sugebėjimas skraidyti ir svaidytis energija. Kapitonė Nuostabioji yra viena iš Keršytojų ir jai prieš keletą metų buvo skirta atskiras komiksas. Pirmą kartą šis personažas komiksuose pasirodė 1967 m.

Tiesa, jei B. Larson ir „Marvel Studios“ nepavyktų pasiekti susitarimo, norinčių įkūnyti šį personažą tikrai netrūksta. Nors studija labiausiai norėtų, kad Kapitonę Nuostabiąją vaidintų B. Larson, tačiau šia superheroje taip pat gali tapti švedė Rebecca Ferguson („Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ / „Mission: Impossible – Rogue Nation“) ar kita amerikietė Bryce Dallas Howard („Juros periodo pasaulis“/ „Jurassic World“, 2015 m.).

Filmo premjera numatoma 2019 m. kovo 8 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles