Pasirodė pirmasis „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ anonsas

Vienas laukiamiausių kitų metų filmų ir bene pats galingiausias studijos „Warner Bros.“ projektas „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ (angl. „Batman v. Superman: Dawn of Justice“) pagaliau, po labai daug šnekų ir po dideliu paslapties šydu laikomu San Diego Comic-Cono tyzeriuko turi pirmąjį, solidų, geros kokybės ir normalios trukmės anonsą.

Pirmajame anonse matome Supermeno nuopolį ir jo pirmąjį susidūrimą su Tamsos riteriu. Pristatomas bendras juostos konceptas ir gana gerai ištobulinti specialieji efektai. Vienas ilgai gerbėjų lauktas dalykas – sužinome naująjį Betmeno balsą. Šįkart jis yra dar kitoks, pusiau elektroninis, tad galima suprasti, kad Benas Affleckas nekriokia taip, kaip tą darė Christianas Bale’as.

Kol kas vis dar neaišku, apie ką konkrečiai bus filmas, nes juostos kūrėjai niekaip neišplatina jokios informacijos apie būsimą filmo siužetinę liniją. Faktas tik tas, kad šis filmas bus atspirties taškas kitiems, soliniams veikėjų projektams, o tai yra gana keistas žingsnis. Iš „Marvel“ pusės viskas vyko atvirkščiai, todėl bus įdomu išvysti, ar toks studijos sprendimas pasiteisins, mat jau dabar aišku, kad filme pamatysime Nuostabiąją moterį, Akvameną, Kiborgą ir kitus „DC“ superherojus.

Filme pagrindinius vaidmenis atliks Benas Affleckas, Henry‘is Cavillas, Gal Gadot, Amy Adams, Jasonas Momoa, Jesse‘is Eisenbergas, Jeremy‘is Ironsas, Laurence‘as Fishbourne‘as ir kt.

„Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ pasaulio kino teatrus pasieks kitų metų kovo 25 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles