„Grėsmingojo aštuoneto“ žvaigždė suvaidins paslaptingą vaidmenį filme „Svetimas: pažadas“

„Grėsmingojo aštuoneto“ žvaigždė suvaidins paslaptingą vaidmenį filme „Svetimas: pažadas“

Ridley Scottui sugrįžus į legendinės serijos frančizę ir naujausią juostą pavadinus „Svetimas: pažadas“, Holivude nepaliaujamai pradėjo skambėti įvairių gandų lavinos dėl tinkamų aktorių šiam filmui. Prisijungus britų aktorę Katherine Waterston, režisierius gali džiaugtis prisiviliojęs ir kito režisieriaus Quentino Tarantino mėgstamą aktorių Demianą Bichirą.

Šiuo metu nėra skelbiama, ką suvaidins „Grėsmingojo aštuoneto“ žvaigždė, tačiau šio pastarieji vaidmenys leidžia spėti, kad personažo reikšmė turėtų būti svarbi. Keli Holivudiniai portalai taip pat teigia, kad šis prisijungs prie tokių aktorių, kaip Noomi Rapace, nors pasak R. Scotto žvaigždė juostoje tikrai nepasirodys.

Skelbiama, kad vieną pagrindinių vaidmenų ir vėl suvaidins Michael Fassbenderis, tuo tarpu K. Waterston bus naujoji pagrindinė aktorė. Teigiama, kad naujojo filmo istorija nusikels į naują erdvėlaivį pavadinimu „Pažadas“ (angl. „Covenant“), o įgūlos nariai keliaus į naują planetą, kurią daugelis vadina, kaip neatrasto rojaus planeta, tačiau kartu nėra aišku, ar į šią juostą keliavo ir ankstesnės dalies herojai.

R. Scottas pripažįsta, kad naujausią „Svetimą“ vėliau lydės ir dvi arba net trys dalys, tačiau pirmosios išleidimo data skelbiama 2017 metų spalio 6-oji.

Naujausios dalies anotacija skamba taip:

„Ridley‘is Scottas su filmu „Svetimas: pažadas“ grįžta į tą pasaulį, kurį sukūrė juostoje „Svetimas“ (angl. „Alien“). Tai yra antroji priešistorės trilogijos, kuri prasideda „Prometėjumi“ (angl. „Prometheus“), dalis ir tiesiogiai susisieja su 1979 m. originaliuoju R. Scotto mokslinės fantastikos kūriniu. Keliaudami į tolimoje galaktikos pusėje esančią planetą, kolonijos laivo „Pažadas“ (angl. „Covenant“) įgula atranda, jų supratimu, tai, kas yra jokiuose žemėlapiuose nepažymėtas rojus, tačiau iš tiesų tai yra tamsus ir pavojingas pasaulis, kurio vienintelis gyventojas yra „sintetinis“ Deividas (akt. Michael Fassbender), išlikęs gyvas po pražūtingos ankstesnės „Prometėjo“ ekspedicijos“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles