Daisy Ridley nėra patenkinta tuo, kas iki šiol žinoma apie Rei tėvus

Daisy Ridley nėra patenkinta tuo, kas iki šiol žinoma apie Rei tėvus

Viena didžiausių naujosios „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) intrigų – kas yra Rei tėvai. Nuo pat VII epizodo naująją heroję ir jos kilmę gaubia paslaptis. Kas ji tokia? Iš kur ji? Ar ji turi giminystės ryšių su Skaivokerių klanu? Ir svarbiausia – kas jos tėvai? Vėlesnė dalis „Paskutiniai džedajai“ (angl. „The Last Jedi“), dėl kurios buvo sulaužyta daug iečių ir kurią pasmerkė didžioji dalis „Žvaigždžių karų“ fanų, viską pabandė išspręsti parastuoju būdu personažams kaunantis šviesos kardais (dėl ko ir užsitraukė gerbėjų nemalonę). Lyg šis klausimas būtų toks paprastas ir nereikšmingas.

Ją vaidinanti aktorė Daisy Ridley prisipažįsta pati nesanti patenkinta tuo, kaip iki šiol vystėsi Rei kilmės istorija. Kaip ir absoliuti dauguma šios kosminės epopėjos fanų. Amerikiečių leidiniui „Entertainment Weekly“ aktorė pasakojo: „Šiuo metu istorija apie [Rei] tėvus manęs netenkina. Tai jai dar teks išsiaiškinti… Iš kur ji kilusi?“.

Amerikiečių spauda savo ruožtu skelbia, kad kol kas neaišku, ar paskutinė trečiosios trilogijos dalis „Skaivokerių iškilimas“ (angl. „The Rise of Skywalkers“), atsakys į šiuos klausimus. Aktorė, kaip ir žiūrovai, tikisi, kad taip. Tą sužinosime ne anksčiau kaip gruodžio 18 d., kai IX „Žvaigždžių karų“ epizodas pasieks kino teatrus.

Tiesa, kiek anksčiau VII ir IX epizodo režisierius J. J. Abramsas buvo viešai pažadėjęs, kad bandys išsrėbti tą VIII epizodo ir jį režisavusio Riano Johnsono užvirtą košę, ir patenkinti žiūrovų smalsumą dėl Rei kilmės. Ar jis savo pažadą tesėjo, sužinosime jau visai netrukus.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles