Aktorius Peteris Stormare’as neoficialiai patvirtino „Konstantino“ tęsinį

Aktorius Peteris Stormare’as neoficialiai patvirtino „Konstantino“ tęsinį

Nuo praeitos savaitės aktorius Peteris Stormare’as kurstė ugnį socialiniuose tinkluose apie mažiau žinomo komiksų veikėjo Konstantino sugrįžimą. Nuo pirmojo filmo, kurį režisavo „Bado žaidynių“ (angl. „Hunger Games“) kūrėjas Francis Lawrence’as bei pagrindinį vaidmenį atliko Keanu Reevesas, pasirodymo jau yra praėję penkiolika metų ir nors išleidimo metu jis kritikų nesužavėjo, gerbėjai turėjo kur kas pozityvesnę nuomonę ir iki šiol išlaikė susidomėjimą šiuo personažu.

Tad šie gerbėjai praeitą savaitę sulaukė gerų naujienų, kai vienas iš filmo aktorių P. Stormare’as netiesiogiai patvirtino „Konstantiną 2“, socialiniuose tinkluose paskelbęs, kad tęsinys yra kuriamas šiuo metu. Pirmajame filme jis atliko mažą, bet svarbų šėtono Liuciferio vaidmenį ir aktorius tuomet paliko tokį didelį įspūdį, kad jo scena yra šlovinama kaip vienas geriausių velnio vaidmenų kine. P. Stormare’as mėto užuominas apie tai, kad šio vaidmens svarba filmo tęsinyje gali išaugti.

Šis netikėtas pareiškimas neatsirado iš niekur – gandai apie „Konstantiną 2“ sklido jau kurį laiką ir F. Lawrence’as bei K. Reevesas išreiškė didžiulį norą jį kurti, tačiau nei jie, nei „Warner Bros“ oficialiai šių gandų nepatvirtino. Taip pat studija turi kitokių planų šiam personažui Konstantinas pateks į neseniai paskelbtą tamsiosios Teisingumo lygos versiją, už kurią yra atsakingas J. J. Abramsas, tad su tokiu dideliu projektu priešakyje, „Konstantino 2“ gerbėjai į aktoriaus pareiškimą žiūri skeptiškai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles