„Warner Bros“ kalėdinė dovana – „Nuostabioji moteris 1984“ keliauja į „HBO Max“ internetinę platformą

„Warner Bros“ kalėdinė dovana – „Nuostabioji moteris 1984“ keliauja į „HBO Max“ internetinę platformą

„Warner Bros“ ryžtasi dar vienam rizikingam žingsniui. Studija nusprendė, kad „Nuostabioji moteris 1984“ (angl. „Wonder Woman 1984“) buvo atidėta užtektinai kartų ir patvirtino jos išleidimą, tačiau ne kino teatruose, o internetinėje platformoje. Kaip tik Kalėdų proga, gruodžio 25 d., „Nuostabioji moteris 1984“ pasirodys „HBO Max“ platformoje.

„Nuostabiosios moters“ tęsinio biudžetas siekia 200 mln. JAV dolerių, neįskaičiuojant reklamos bei dėl pasikartojančių atidėliojimų patirtų išlaidų. Tik du pandemijos metu pasirodę panašaus dydžio projektai „Tenet“ bei „Mulan“ parodė, kad šis laikotarpis tikrai nėra pelningas. Juolab, kad nuo šių metų pradžios su „HBO Max“ bendradarbiaujanti „Warner Bros“ neprašys papildomo mokesčio, iš norinčių pažiūrėti naująjį „Nuostabiosios moters“ filmą. Studija tikisi šiuo būdu kompensuoti išlaidas ir užauginti vartotojų bazę „HBO Max“ platformoje, kurioje kitais metais debiutuos fanų išprašyta režisieriaus Zacko Snyderio „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“) versija.

Tačiau tų šalių, kurios neturi priėjimo prie „HBO Max“, žiūrovai vis tiek galės pamatyti filmą kino teatruose ir ten jis planuojamas išleisti šiek tiek anksčiau, gruodžio 16 d. Tiek „Warner Bros“, tiek režisierė Patty Jenkins šiuo metu ragina gerbėjus pamatyti šį filmą kine arba namuose. Bet kokiu atveju, tai bus dar vienas įdomus eksperimentas kino industrijoje, parodysiantis, kaip dideliam ir laukiamam superherojų filmui seksis persikrausčius į interneto platformą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles