Anot Roberto Pattinsono, „Saulėlydis“ yra keistas filmas

Anot Roberto Pattinsono, „Saulėlydis“ yra keistas filmas

Nors britų aktorius Robertas Pattinsonas gali pasigirti sėkminga karjera – daugiausia nepriklausomo kino projektuose – ir įvairialypiais vaidmenimis, vis tik iki šiol daug kam jis yra geriausiai žinomas kaip vampyras Edvardas iš „Saulėlydžio“ (angl. „Twilight“) serijos. Vaidmuo, kurio žiūrovai, kad ir kaip pats aktorius norėtų, nepamiršta, ir dėl kurio jis sulaukė nemažai žiaurios kritikos, kai paaiškėjo, kad būtent R. Pattinsonas taps naujuoju Betmenu Matto Reeveso filme.

Šiuo metu R. Pattinsonas tikisi papildyti Oskarų nominantų kompaniją už vaidmenį Roberto Eggerso filme „Švyturys“ (angl. „The Lighthouse“), bei figūruoja „Netflix“ platformoje rodomo Davido Michôdo istorinės dramos „Karalius“ (angl. „The King“) aktorių sąraše. Tačiau amerikiečių leidinio „Variety“ paprašytas jis sutiko pakalbėti apie vaidmenį, su kuriuo iki šiol yra siejamas. Anot aktoriaus, tai labai keistas filmas.

„Saulėlydis“ yra keista istorija. Ir ne tik – keista, kaip smarkiai žmonės į tai reagavo. Spėju, kad „Saulėlydžio“ knygos yra labai romantiškos, bet tuo pačiu ta romantika ne tokia kaip „Užrašų knygelės“ (angl. „The Notebook“). „Užrašų knygelė“ – labai miela ir daužanti širdį, o „Saulėlydis“ pasakoja apie vyruką, kuris sutinka merginą, su kuria nori būti ir kurią nori suvalgyti. Tai yra, ne suvalgyti, bet išgerti jos kraują, bet koks skirtumas. Tai nėra ta situacija, kai kiti žmonės sako jiems, kad jiedu negali būti kartu – jo paties kūnas jam tai sako“, savo nuomone dalijosi R. Pattinsonas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles