„Džokerio“ fanų liūdesiui, režisierius Toddas Phillipsas patvirtino, kad naujienos dėl tęsinio buvo melagingos

„Džokerio“ fanų liūdesiui, režisierius Toddas Phillipsas patvirtino, kad naujienos dėl tęsinio buvo melagingos

Vakar kino naujienų portalai sprogo nuo žinių, kad Toddas Phillipsas bei Joaquinas Phoenixas sugrįžta prie „Džokerio“ (angl. „Joker“) tęsinio. Žinant, kad režisierius nuolat kartojo, jog tai bus tik vienkartinė istorija, bei kad J. Phoenixas dar nė karto nesifilmavo tęsiniuose, šios netikėtos naujienos nudžiugino filmo gerbėjus. Tačiau kad ir kaip nesinori jų nuvilti, reikia pranešti, jog šios žinios, pasklidusios iš vieno tinklalapio, buvo neteisingos. Tai patvirtino pats T. Phillipsas vėliausiame interviu.

Pasak vakar dienos žinių, „Džokeris 2“ buvo oficialiai paskelbtas. Taip pat režisierius šturmavo studijos „Warner Bros.“ kabinetus ir iš ten grįžo su leidimu kurti dar vieno, nežinomo „DC“ blogiuko filmą. Vis dėlto šiandieniame interviu T. Phillipsas atskleidė, kad šis šturmas neįvyko ir tai tebuvo tik viena idėja prieš „Džokerio“ kūrimą, kuri buvo greitai atmesta. Tuo tarpu jis neneigia, kad tarp jo ir J. Phoenixo buvo kalbų dėl tęsinio, tačiau tai tebuvo žaismingi pamąstymai. Iš tikrųjų, jokių kontraktų dėl tęsinio nėra ir studija dar oficialiai neklausė aktoriaus, ar šis norėtų sugrįžti.

Neseniai „Džokeris“ sumušė dar kelis rekordus. Jis tapo pirmu N-16 filmu, surinkusiu milijardą dolerių, bei, atmetus išlaidas, pelningiausiu visų laikų komiksų filmų, suteikęs „Warner Bros.“ studijai daugiau pelno nei gigantas „Keršytojai: Pabaiga“ (angl. „Avengers: Endgame“). Natūralu, kad tiek fanai, tiek studija mielai priimtų šio herojaus tęsinį, tačiau šiuo metu apie jį vėl galima tik pasvajoti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles