Liamas Neesonas prasitarė: „Pagrobimas 3“ – vienas paskutiniųjų jo veiksmo filmų

Lietuvos kino teatrus šiandien pasiekė aktorių Liamą Neesoną kaip veiksmo filmų žvaigždę išgarsinusios „Pagrobimo“ trilogijos finalas – „Pagrobimas 3“ (angl. „Taken 3“). Daugumą triukų net būdamas 62-ejų pats atliekantis aktorius atskleidė, kad vaidmuo šiame filme – gali būti viena paskutiniųjų jo rolių tokio žanro juostose.

Pirmojoje, 2008-aisiais pasirodžiusioje „Pagrobimo“ dalyje L.Neesono herojui teko keliauti į Prancūziją, antrojoje – į Turkiją, Istanbulą. Naujajame filme „Pagrobimas 3“, kaip jis pats sako, veiksmas vyksta „namų teritorijoje“ – daugiausia Los Andžele. Šįsyk jo herojus, buvęs specialusis agentas Brajanas Milsas yra melagingai kaltinamas buvusios žmonos nužudymu. Ir šilto, ir šalto regėjusiam vyrui teks kaip niekad sunkiai grumtis už savo reputaciją mėginant atrasti tikruosius žudikus ir saugant jo dukters gyvybę. Trileryje taip pat pasirodo aktoriai Forestas Whittakeris ir Maggie Grace.

Viename naujausių interviu „The Guardian“ vėlyvais karjeros vaidmenimis veiksmo filmuose sužibėjęs L.Neesonas atskleidė, kad amžinai vyruku, besivaikančiu blogiukus su ginklu rankoje, jis būti neketina. „Galbūt dar kokius metus dvejus, tačiau nesu tikras. Kaip Dievas duos. Viskas priklausys nuo sveikatos, bet manau, kad greitai nustosiu filmavęsis veiksmo filmuose“, – sakė jis.

Aktorius teigė žinantis, kad „Pagrobimo“ trilogija iš esmės pakeitė Holivudo požiūrį į jį. „Kino kūrėjai išvydo mane kitokį. Man siunčiama nemažai veiksmo filmų scenarijų, tai nuostabu. Nespjaunu į juos, juk tai labai glosto savimeilę, bet viskam yra ribos. Jei pajausiu, kad žiūrovai mano, jog esu per senas veiksmo filmams – atsižvelgsiu. Jautriai reaguoju į tokią kritiką. Tuomet vaidinsiu tėvus ir senelius. Tačiau vis dar esu pakankamai sveikas ir mano kelių sąnariai tebėra geros formos“, – atvirai kalbėjo L.Neesonas.

Pastaruoju metu aktorius išties filmavosi kone vien tik veiksmo filmuose – po pirmųjų dviejų „Pagrobimo“ dalių gerbėjai jį galėjo išvysti tokiuose trileriuose kaip „Non-Stop“, „Vaikštant tarp antkapių“ ir „Bėgte visą naktį“. Šie filmai padėjo L.Neesonui pritraukti naują auditoriją, mat iki tol jis garsėjo vaidmenimis tokiose dramose kaip „Šindlerio sąrašas“ ar „Michaelis Collinsas“.

Prancūzų kino kūrėjo Luco Bessono prodiusuotas „Pagrobimas 3“ jau pasiekė Lietuvos kino teatrus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles