Priešistorinis plėšrūnas Megalodonas susikaus su kultiniu Grobuoniu 2018 metų pavasarį

Priešistorinis plėšrūnas Megalodonas susikaus su kultiniu Grobuoniu 2018 metų pavasarį

Kino studija „Warner Bros.“ paskelbė savo fantastinio filmo „Megas“ (angl. „Meg“) premjeros datą, kuriame bus parodytas žmogaus susidūrimas su priešistoriniu plėšrūnu. Kaip skelbiama oficialiame studijos pranešime, filmas viso pasaulio kino ekranus pasieks 2018 m. kovo 2 dieną.

Įdomu ir tai, kad studijos „Warner Bros.“ filmas apie priešistorinį ryklį turės konkuruoti su legendinės studijos „20th Century Fox“ frančizės „Grobuonis“ (angl. „The Predator“) pratęsimu, kurio premjera taip pat numatyta 2018 m. kovo 2 dienai. Abu šie projektai bus skirti tai pačiai tikslinei auditorijai, todėl tikėtina, jog vienas iš jų patirs finansinę nesėkmę.

Filmas bus paremtas 1997 m. išleistu Steve‘o Alteno bestseleriu „Megas: Pasakojimas apie gilų siaubą“ (angl. „Meg: A Novel of Deep Terror“), kuriame pagrindiniams herojams teks akis į akį susidurti su priešistoriniu rykliu – megalodonu. Siužetinė linija suksis aplink Jonasą Teilorą ir jo narų komandą, kurie panardinami į labai gilią Ramiojo vandenyno įdubą. Joje jie aptinka priešistorinį siaubą – ryklį megalodoną. Iš visos įgulos išgyvena tik Jonasas, kuris bando visus įtikinti apie priešistorinės žuvies egzistavimą.

Pagrindinį vaidmenį atliks veiksmo filmų žvaigždė Jasonas Stathamas. Juostos režisieriaus kėdę užims Jonas Turteltaubas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles