Aktorius Devas Patelas debiutuos kaip režisierius

Aktorius Devas Patelas debiutuos kaip režisierius

Aktorius Devas Patelas pirmą kartą stos ne prieš kamerą, o už jos. Filmo „Lūšnynų milijonierius“ (angl. „Slumdog Millionaire“) žvaigždė, kuris buvo nominuotas „Oskaro“ apdovanojimui už vaidmenį 2016 m. filme „Liūtas“ (angl. „Lion“), režisuos ir vaidins Mumbajuje filmuojamą veiksmo ir keršto istorijos filmą „Monkey Man“ (liet. „Beždžioniukas“). Filmas šią savaitę bus pristatytas kino investuotojams, festivalyje „American Film Market“.

Persisunkęs mitologija, filmas žiūrovus nukels į kupiną energijos modernią Indiją ir pasakot apie Kidą (akt. D. Patelas), kuris išeina iš kalėjimo į pasaulį, persmelktą milžiniškų korporacijų godumo ir griūvančių dvasinių vertybių. Kartu su kino gamybos kompanija „S‘ya Concept“, scenarijų filmui „Monkey Man“ parašė pats D. Patelas, Paulas Angunawela ir Johnas Collee. „S‘ya Concept“ jau yra dirbę su filmais „Mumbajaus viešbutis“ (angl. „Hotel Mumbai“), „Linksmos pėdutės“ (angl. „Happy Feet“) ir „Komandoras: tolimoji pasaulio pusė“ (angl. „Master and Commander: The Far Side of the World“). Basilis Iwanykas (kuris prodiusavo filmus „Džonas Vikas“ (angl. „John Wick) ir „Sicario: narkotikų karas“ (angl. „Sicario“)) iš gamybos kompanijos „Thunder Road Films“ prodiusuos šį filmą, kartu su prodiuseriais Joe Thomasu (jo prodiusuoti filmai „Žmogus, kuris pažino begalybę“ (angl. „The Man Who Knew Infinity“) bei „Mumbajaus viešbutis“) ir Samarthu Sahni, drauge su D. Patelu.

„Filmas „Monkey Man“ – tai energinga, jaudinanti ir pirmiausia linksma istorija ir mes džiaugiamės galėdami susijunti bendram darbui kartu su Devu, kuris turi puikius kūrybinius instinktus, o šie jį padaro natūraliu režisieriumi,“ – komentavo prodiuseris B. Iwanykas. „Monkey Man“ kupinas ryškių veikėjų ir jaudinančių veiksmo scenų, o Devo tiksli stilizuoto ir itin energingo žanro filmo vizija patinka žiūrovams visame pasaulyje,“ – teigė Alexas Waltonas, tarptautinės filmų pardavimo ir platinimo kompanijos „Endeavor Content“ vykdomasis viceprezidentas.

Gamybiniai filmo darbai numatomi pradėti Mumbajuje jau 2019 m. pavasarį. O kaip aktorių D. Patelą kino žiūrovai greičiausiai išvys filme „Mumbajaus viešbutis“ ir Armando Iannucci visai neseniai baigtoje filmuoti juostoje „Asmeninė Deivido Koperfildo istorija“ (angl. „Personal History of David Copperfield“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles