Pasirodė pirmasis septinto „Sostų Karų“ sezono anonsas

Šešis sezonus sėkmingai gyvuojantis serialas „Sostų Karai“ (angl. „Game of Thrones“) vis grėsmingiau pradeda alsuoti septintojo ritmu. Pagaliau buvo pristatytas pirmasis normalus septintojo anonsas, kuris patvirtina ateinančio veiksmo audrų laviną.

Anonsas tiesiog alsuote alsuoja ateinančio karo dūmais: „Priešai rytuose, priešai vakaruose, priešai pietuose, priešai šiaurėje. Nugalėsim visus, kurie stos skersai mūsų kelio“, – taip anonsą pradeda viena pagrindinių serialo veikėjų Cercei Lannister.

Tuo tarpu Daenerys Targaryen atvykusi į šeimos protėvių sosto vietą, dar kitaip vadinamą „Dragonstone“, ruošiasi kovai su Lannisteriais. Kaip pati herojė skelbia: „Gimiau tam, kad valdyčiau septynias karalystes“.

Anonse taip pat išvystame ir Jono Snow bandymą kilti į žūtbūtinį karą su grėsminguoju numirėlių klanu. Galiausiai, anonsas finišuoja su drakonu, lydinčiu savo armiją į karą.

„Sostų karai“ į televizijos ekranus sugrįžta jau liepos 16-ąją ir panašu, kad sulauksime ligi šiol labiausiai įtempto serialo sezono. Primename, kad naujausias sezonas tetruks tik septynias serijas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles