„Iksmenų“ visata kardinaliai keičiasi

„Iksmenų“ visata kardinaliai keičiasi

Studija „20th Century Fox“ supranta, jog po 2017 metų jiems teks pristatyti visiškai naujus „Iksmenus“ (angl. „X-Men“), todėl jau dabar prasidėjo svarstymai, kaip turėtų atrodyti žinomos komiksų visatos nauji herojai. Kaip praneša portalas „Deadline“, studijos planuose yra taip vadinami „šalutiniai projektai“, kurie bus artimi visai „Iksmenų“ filmų serijai.

Pasak būsimo projekto prodiuserio Simono Kinbergo, artimoje ateityje pasirodantys filmai bus paremti „Naujų mutantų“ (angl. „New Mutants“) komiksų serija. „Mes labai laimingi, jog galime žengti naują žingsnį ir pasinerti į naujų „Iksmenų“ visatos teritorijų paieškas“, – sakė prodiuseris.
Juostos režisieriumi taps filmo „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ (angl. „The Fault in Our Stars“) kūrėjas Joshas Boone‘as, kurio kandidatūra į šį postą yra labai patenkintas ir pats filmo prodiuseris S. Kinbergas. „Mums didelė garbė bendradarbiauti su Joshu, kuris turi visas reikiamas savybes, kad galėtų papasakoti jaunų mutantų istoriją“, – teigė S. Kinbergas.

„Naujų mutantų“ serija, kurioje pagrindiniais herojais tapo jauni profesoriaus Čarlzo Ksaviero mokiniai, pasirodė dar 1982 metais. Būtent šios serijos rėmuose debiutavo ir visų pamiltas Deadpoolas, o karts nuo karto pasirodydavo ir visiems žinomi „Iksmenų“ visatos senbuviai Ernis ar Audra.
Keli iš „Naujų mutantų“ buvo pristatyti 2014 m. filme „Iksmenai: praėjusios ateities dienos“ (angl. „X-Men: Days of Future Past“), tačiau nepranešama, ar kas nors iš jų pasirodys būsimame projekte. Tikėtina, jog būtent „Nauji Mutantai“ ir taps nauju studijos „20th Century Fox“ žingsniu praplečiant savo pelningą franšizę.

Kada pasirodys filmas nepranešama, tačiau studija visai neseniai anonsavo 2018 metais neįvardytą projektą, skirtą „Iksmenų“ visatai, todėl tikėtina, jog būtent „Nauji Mutantai“ juo ir taps.

Kitais žinomos mutantų serijos filmas „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“) į viso pasaulio kino ekranus atkeliaus jau kitų metų gegužės 27 dieną. Taip pat 2017 m. planuojamas trečiasis „Ernio“ (angl. „The Wolverine“) solinis projektas, kuris, pasak šaltinių, taps paskutiniu mums visiems žinomos „Iksmenų“ kino visatos projektu, o taip pat ir paskutiniu Hugho Jackmano pasirodymu šiame vaidmenyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles