Ruošiamas filmas apie Pablą Escobarą

Ruošiamas filmas apie Pablą Escobarą

Ispanų aktoriai ir sutuoktiniai Javieras Bardemas ir Penelope Cruz kartu suvaidins biografiniame filme, skirtame parodyti žinomo narkobarono Pablo Escobaro, gyvenimo užkulisius ir jo atėjimą į valdžią Medeinos kartelyje.

Filmas bus paremtas 2008 metais pasirodžiusiais Virginios Vallejo‘s memuarais „Mylint Pablą, Nekienčiant Eskobaro“ (angl. „Loving Pablo, Hating Escobar“), tapusiais bestseleriu. Literatūrinį kūrinį į didžiuosius kino ekranus pasiryžęs perkelti ispanų režisierius Fernandas Leonas de Aronoa, labiausiai žinomas iš filmų „Princesės“ (angl. „Princesas“) ir „Nematomi“ (angl. „Invisibles“).

Juostoje, darbiniu pavadinimu „Eskobaras“ (angl. „Escobar“), bus sukoncentruota ties Pablo Escobaro svaiginančia karjera narkotikų versle, kuris iš jo padarė nekarūnuota Kolumbijos narkotikų prekeivių karalių. Jis tapo vienu turtingiausių pasaulio žmogumi ir tuo pačiu atnešė į savo šalį chaosą. Viskas ves iki jo tragiškos baigties 1993 metais viename iš Medeinos kvartalų, kuriame įvyko susišaudymas su teisėsauga. Jo metu Pablas buvo nušautas.

Kada prasidės juostos filmavimas ir kada ji turėtų pasirodyti kinuose nepranešama, tačiau jau greitai filmas bus pristatytas potencialiems investuotojams Europos kino forume, vykstančiame 68-ame Kanų kino festivalyje.

Šiais metais į kino ekranus buvo atkeliavo dar vienas filmas „Eskobaras: Kruvinas rojus“ (angl. „Escobar: Paradise Lost“), kuriame figūravo Escobaras. Jį suvaidino Benicio Del Toro.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles