Dar kelios aktorės prisijungė prie moteriškos „Oušeno vienuoliktuko“ versijos

Dar kelios aktorės prisijungė prie moteriškos „Oušeno vienuoliktuko“ versijos

Prieš savaitę buvo paskelbta, kad prie moteriškos „Oušeno vienuoliktuko“ (angl. „Ocean‘s Eleven“) prisijungė dviejų Oskarų laureatė Cate Blanchett. Dabar, kaip skelbia portalas „The Hollywood Reporter“, kino studija „Warner Bros.“ į būsimą projektą pakvietė dar kelias aktores.

Sandrai Bullock ir Cate Blanchett į pagalbą ateis buvusi Timo Burtono žmona Helena Bonham Carter, kurią vis dar galime pamatyti kino ekranuose filme „Alisa veidrodžio karalystėje“ (angl. Alice Through the Looking Glass“). Taip pat aktorių kolektyvą papildys žinoma iš serialo „Ofisas“ (angl. „The Office“) komikė Mindy Kaling ir „Bado žaidynių“ (angl. „The Hunger Games“) žvaigždė Elizabeth Banks.

Kol kas vis dar nežinoma, ar filme pasirodys Jennifer Lawrence. Pasak artimų aktorei šaltinių, ji šiuo metu labai užimta kituose projektuose, todėl tikėtina, jog jai teks atsisakyti nuo pasirodymo šiame filme.

Juostą, kuri vadinsis „Oušeno aštuntukas“ (angl. „Ocean‘s Echo“), režisuos pirmų „Bado žaidynių“ režisierius Gary‘is Rossas, o ją prodiusuos originaliosios trilogijos kūrėjas Stevenas Soderberghas. Filmavimas turi prasidėti jau šių metų rudenį, o juostos premjera numatyta 2017 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles