Į Lietuvą atkeliaujantis „Išvarymas 2“ pasakos siaubingą, tačiau iš tiesų Anglijoje įvykusią istoriją

Jau šiandien kino teatruose – ypatinga premjera kokybiškų siaubo filmų mėgėjams. Į didžiuosius ekranus atkeliauja “baisiausiu šių metų filmu” kritikų įvardintas “Išvarymo” tęsinys “Išvarymas 2”. 2013 metais kino teatruose pasirodęs siaubo filmas tapo viena žiūrimiausių šio žanro juostų, todėl buvo nuspręsta kurti jo tęsinį. Naujasis siužetas – nepaprastas. Jis paremtas tikra istorija, kuri 1977-1979 metais nutiko viename Anglijos priemiestyje.

Enfielde tuo metu gyveno vieniša keturių vaikų mama Peggy Hodgson. Dvi jos vyresnėlės dukterys, 11-os Janet ir 13-os Margaret, ėmė girdėti keistus balsus, o šeimos namuose pradėjo judėti baldai ir dėtis keisti, nepaaiškinami dalykai. P. Hidgson, nežinodama, kaip toliau elgtis, kreipėsi į britų žurnalistus.

Žinoma, pastarieji panoro patys atvykti į Enfildą ir patirti viską savo kailiu. Vėliau sekė visa virtinė straipsnių, pasakojančių apie tame name vykusius siaubingus reiškinius. Tuo susidomėjo ir vieni garsiausių pasaulyje demonologų Edas ir Lorraine Warrenai (moteris iki šiol yra gyva). Pora nuvyko į nedidelį namuką ir ėmė aiškintis, kas gi vyksta Peggy namuose. Būtina paminėti ir tai, kad didžioji dauguma britų buvo skeptiški ir šią istoriją vadino išgalvota, siekiant išgarsėti ar pasipelnyti.

“Tie, kurie anksčiau jau buvo susidūrę su paranormaliais reiškiniais, žino, jog tokie dalykai egzistuoja realiame gyvenime. Tie, kurie žiūri skeptiškai, tiesiog neturi pakankamai žinių. Man daug kas sako, kad netiki vaiduokliais, dvasių jėgomis, nėra pakankamai įsigilinę į demonologijos mokslą. Tai, kas vyko Enfilde buvo vienas kraupiausių atvejų mano ir Lorraine karjeroje. O jų per visą savo gyvenimą matėme tikrai daug ir įvairių”, – yra pasakojęs E. Warrenas.

Apie tai, ką demonologų pora ten pamatė bei batyrė ir yra sukurtas “Išvarymas 2”. Antroje dalyje Warrenus sutiko vaidinti ir pagrindinės žvaigždės: Patrickas Wilsonas ir Vera Farmiga, o juostą režisavo tas pats talentingasis Jamesas Wanas. 39-erių iš Malaizijos kilęs režisierius garsėja kaip siaubo filmų genijus. Jis ne tik sukūrė „Išvarymą“, bet ir garsiąsias „Pjūklo“ serijas.

2013 metais kino teatruose pasirodęs siaubo filmas „Išvarymas“ tapo viena žiūrimiausių šio žanro juostų. Sukurtas vos už 20 milijonų, trileris kūrėjams uždirbo daugiau nei 318 milijonų dolerių ir dėl to papuola į populiariausių siaubo juostų topus. Būtent dėl to, praėjus vos 3 metams, į didžiuosius ekranus grįžta „Išvarymas 2“.

Dukart šiurpesnis filmas „Išvarymas 2“ kino teatruose pasirodo jau šiandien, birželio 10 dieną. Juostos anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles