Steve‘as Cooganas ir Johnas C. Reilly‘is vaidins legendinius Holivudo komikus

Steve‘as Cooganas ir Johnas C. Reilly‘is vaidins legendinius Holivudo komikus

Kai kurie filmai dar prieš filmavimą atrodo kaip realūs pretendentai į Oskarus, sukurti naudojant visiems jau įprastas formules. Filmas „Stenas ir Olis“ (angl. „Stan & Ollie”) neabejotinai yra vienas jų.

Kaip praneša „Variety“, filmas užgriebs mėgstamiausią Oskarų balsuotojų žanrą – tai bus biografinė juosta apie Holivudo įžymybes, garsiuosius komikus StanąLaurelį ir Oliverį Hardy.

Duetas, sudarytas iš brito Laurelio ir amerikiečio Hardy, Holivude išgarsėjo ketvirtajame ir penktajame dešimtmečiuose. Iš viso jie suvaidino 107 įvairiose komedijose, kuriose Laurelis dažniausiai įkūnijo kvailąjį, o Hardy – rimtąjį veikėją.

„Stenas ir Olis“, tiesa, nepasakos apie visą jų karjerą, o pasirinks tik specifinį momentą dueto istorijoje. Pasak „Variety“, filmo veiksmas vyks 1953 metais Didžiojoje Britanijoje. Tuomet Laurelis ir Hardy jau senokai buvo pragyvenę savo aukso amžių ir užsiimdavo ramesniais pasirodymais įvairiuose teatruose. Filmas nagrinės, ką abiems vyrams reiškė taip ilgai besitęsęs jų bendradarbiavimas ir kaip jie ruošiasi susitaikyti su blėstančia šlove.

Laurelį ir Hardy įkūnys, atitinkamai, garsusis britų komikas Steve‘asCooganas ir Oskarui nominuotasis aktorius Johnas C. Reilly.

Scenarijų jau yra parašęs JeffasPope‘as, žiūrovams geriausiai pažįstamas kaip juostos „Filomena“ (angl. „Philomena“) scenaristas. Verta pastebėti, kad „Filomeną“ jis parašė su tuo pačiu S. Cooganu, kuris filme įkūnijo ir pagrindinį veikėją, o jų bendradarbiavimas kol kas žiūrovams suteikė tik itin gerų rezultatų.

Filmo režisieriumi taps Jonas S. Bairdas, sukūręs 2013 metų juostą „Purvas“ (angl. „Filth“) su Jamesu McAvoy priešaky.

Kol kas nežinoma, kada filmas pasieks kino teatrus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles