Aštuntajame „Žvaigždžių karų“ epizode – homoseksualūs santykiai tarp dviejų veikėjų??

Aštuntajame „Žvaigždžių karų“ epizode – homoseksualūs santykiai tarp dviejų veikėjų??

Dar prieš pasirodant milžiniškos finansinės sėkmės visame pasaulyje sulaukusiam septintajam legendinės kosmoso epopėjos „Žvaigždžių karai“ epizodui „Galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“), vyrų teisių aktyvistai bandė paskatinti žiūrovus boikotuoti šį filmą, kadangi, jų teigimu, jame nėra nieko, išskyrus liberalaus socialinio teisingumo propagandą, įvilktą į populiariosios kultūros rūbą.

Pagrindinė to priežastis … – filme pagrindinis dėmesys tenka moteriškam personažui. Tiesą sakant, tuo jų argumentai ir baigėsi. Tačiau tam buvo sukurta socialinio tinklo Twitter paskyra, kurioje saujelė vyrukų aiškino, kad jie niekada gyvenime neis žiūrėti septintosios „Žvaigždžių karų“ dalies (nors greičiausiai vis tiek pažiūrėjo). Taip pat Twitteryje buvo išplatintas ir straipsnis, kuriame išdėstyti užmojai organizuoti boikotą – tokiu būdu buvo tikimasi smarkiai sugadinti premjerinio savaitgalio nuotaikas filmo kūrėjams. Žinia, planuotas boikotas baigėsi šnipštu, kadangi jau dabar „Galia nubunda“ yra surinkusi daugiau kaip du milijardus JAV dolerių.

Tiesa, tokia akcija sulaukė sau skirto dėmesio… tik gal ne tokio, kokio buvo tikėtasi. Vadinamiesiems interneto troliams tai tapo puikia medžiaga kuriant naujus juokelius, apie tai, kad Fino ir Po santykiai, galėtų būti šiek tiek… seksualesni! Tačiau romantiški dviejų vyrų santykiai „Žvaigždžių karuose“ vyrų teisių aktyvistus, ko gero, įsiutintų daug labiau, nei lengvai feministinis septintasis epizodas.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles