Kinijoje uždrausta „Deadpool“ premjera

Antra pagal dydį pasaulyje kino rinka vadinama Kinija pradeda rodyti nagus pasaulinėms studijoms. Naujausiasis aktoriaus Ryano Reynoldso anti-superherojaus filmas „Deadpool“ (angl. „Deadpool“) negavo leidimo debiutuoti šalyje dėl taip vadinamo smurto grafinėje erdvėje.

Pasauliniai gerbėjai jau ganėtinai senai laukia naujausio studijos „20th Century Fox“ anti-superherojaus pasirodymo. Filmas taip pat buvo įvertintas ir per kasmetinį Comic Con festivalį bei pavadintas vienu laukiamiausių metų projektų, tuo tarpu Kinijos cenzoriai į filmą žiūri mažiau entuziastingai.

Pasak gandų, „20th Century Fox“ naujausiam filmui apie „Marvel“ komiksų pasaulio dar netransliuotą personažą „Deadpool“ buvo uždrausta debiutuoti šalyje dėl smurto, nuogumo ir grafinių elementų. Artimas „China Film Group“ šaltinis pripažįsta, kad šie teiginiai yra neįtikėtinai tikslūs, tačiau „20th Century Fox“ to nekomentuoja.

Dažniausiai Kinijos cenzorių tarnybos labai atsakingai bendradarbiauja su Holivudo studijomis, kurių filmai yra pripažįstami kaip būsimi pasauliniai hitai. Šaltiniai taip pat skelbia, kad šįkart susitarimo pasiekti nepavyko dėl elementarių priežasčių – tai turėtų rimtų pasekmių pačiam juostos scenarijui, o tam pasipriešino „20th Century Fox“. Tuo tarpu pačios Kinijos reitingavimo sistema ganėtinai elementari – arba filmas būna rodomas ir tinkamas visiems, arba ne.

Šaltiniai spėja, kad nors juosta ir yra pritaikyta vyresnei auditorijai, tiek kino studija, tiek Kinijos cenzoriai vistiek suras išeitį, kaip juostai pasirodyti kino teatruose. Tai tiesiog yra perdaug geras kąsnis abejoms pusėms papildyti savas kišenes iš antros pagal dydį kino rinkos. Kinijoje legendiniai „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) uždirbo 96,4 mln. dolerių, „Skruzdėliukas“ (angl. „Ant-Man“) 105,4 mln. dolerių, o „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“) net 240 mln. dolerių.

Timo Millerio režisuota juosta, kurioje pagrindinį „Deadpoolo“ vaidmenį vaidina Ryanas Reynoldsas apie anti-superherojų iš „Marvel“ visatos pasauliniuose kino teatruose startuoja jau vasario 12 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles