Darbas su R. De Niro Z. Efroną įkvėpė antram gyvenimui prikelti įspūdingą senelio relikviją

Darbas su R. De Niro Z. Efroną įkvėpė antram gyvenimui prikelti įspūdingą senelio relikviją

Sausio 22 dieną savo kalendoriuose pasižymėti gali ne tik Holivudo legendos Roberto De Niro gerbėjai, bet ir Zaco Efrono grožiui neabejingos paauglės – šios dvi žvaigždės drauge pasirodys komedijoje “Kelnėse dar ne senelis”. Šiame filme senelį ir anūką vaidinantys puikiai kinomanams pažįstami aktoriai neslepia: vieną šis darbas įkvėpė gyventi taip, lyg tai būtų paskutinė diena šiame pasaulyje, kitą – vertinti kiekvieną akimirką, praleidžiamą su brangiausias šeimos nariais.

Tiek R. De Niro, tiek Z. Efronui vaidmenys komedijoje “Kelnėse dar ne senelis” davė kur kas daugiau nei eilinį pavardės įrašą filmo titruose. 72-jų kino legenda gavo galimybę pašėlti lyg paauglys, o 28-erių svajonių jaunikis – pasisemti neįkainojamos patirties. Negana to, pasibaigus filmavimams, Z. Efronas ėmė kur kas labiau branginti ryšį su artimaisiais. Vienas geriausių to įrodymų, kurį laiką praleidęs su automobilių specialistais, jis antram gyvenimui prikėlė 1965-ųjų metų gamybos aktoriaus seneliui kadaise priklausiusį “Mustang” markės automobilį.

Su beveik 10 milijonų gerbėjų, kurie seka kiekvieną dievaičio žingsnį “Instagram” tinkle, Z. Efronas pasidalino nuotrauka, kurioje – daugeliui pavydą kelianti mašina: “Po dviejų metų darbo, mano senelio 1965 metų “Mustangas” pagaliau baigtas. Tai – žvėris”, – prie nuotraukos, kurioje sėdi ant fantastiškai atrodančio automobilio rašė aktorius.

A photo posted by Zac Efron (@zacefron) on

A photo posted by Zac Efron (@zacefron) on

A photo posted by Zac Efron (@zacefron) on

Filmas pasakos istoriją apie tai, kaip po žmonos mirties jau nebe pirmos jaunystės Dikas Kelis paprašo anūko Džeisono jį nuvešti į Floridą, kur tokiu metų laiku jiedu su velione praleisdavo daugiausiai laiko. Kelionė netikėtai virsta ištisu vakarėliu. Pasirodo, kad velnių prišveitęs senelis kelionės metu planuoja pasiausti taip, kaip niekad gyvenime. Tobulą gyvenimą iki tol gyvenęs ir vesti mylimąją planavęs Džeisonas pamažu irgi pameta stogą, o galiausiai ima suprasti, jog būtent apie tokį, kur kas laisvesnį gyvenimą, jis ir svajojo.

Drauge su R. De Niro bei Z. Efronu ekranuose pamatysime Julianne Hough bei kylančią ir itin perspektyvia vadinamą žvaigždutę Zoey Deutch.

Iš kojų verčianti komedija „Kelnėse dar ne senelis“ Lietuvos kino teatrus pasieks jau sausio 22 dieną. Kol kas pažiūrėkite itin nešvankų ir nuogybių kupiną anonsą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles