Trečioji „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ dalis nukels žiūrovus į Lietuvą

Trečioji „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ dalis nukels žiūrovus į Lietuvą

Praėjusiais metais itin sėkmingai  startavusi pirmoji „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“) dalis pradžiugino visus Hario Poterio serijos gerbėjus. Juosta sugebėjo užsidirbti net 812 milijonų dolerių, kas paskatino „Warner Bros“ studiją nukreipti visus savo pajėgumus nuo DC komiksų vėl į magijos kupiną pasaulį. Šiomis dienomis pasklido visą Lietuvą sukrėtusi žinia – trečia serijos dalis gali atsigręžti ir į Lietuvą.

„Taip, antrą dalį mes tikrai filmuosime Lietuvoje, kurioje pristatysime daugybę visiems nežinomų gyvūnų“, – tarė serijos autorė J. K. Rowling, kuri šiuo metu kuria scenarijus ir visiems penkiems „Fantastinių gyvūnų“ filmams. „Antrojoje dalyje pristatysime kelis naujus personažus, kurių ištakos ir ves į šią Šiaurės Europos šalį, o ten nepraleisime progos pristatyti ir išskirtinių gyvūnų, kaip kad RūstcŽemaic ar Ištakų Bebrą“.

Scenaristei ir knygų autorei antrino ir juostų režisierius Davidas Yatesas: „Ši dalis bus labai svarbi visos serijos eigai. Ji bus kažkuo panaši į „Mirties relikvijas“. Galbūt netgi išvysime, kaip jaunasis Dumbldoras leidžiasi jų paieškai, o būtent Lietuvoje naujieji personažai ir atskleis dar niekam negirdėtą jų paslaptį“.

Pirmoji „Fantastinių gyvūnų“ dalis nukėlė žiūrovus į Ameriką, pasak gandų, antroji nukels į Paryžių ir Londoną, tuo tarpu kuriuose Lietuvos miestuose bus filmuojama trečia dalis – kolkas dar nepranešama. Antroji dalis kino teatruose pasirodys 2018-ų metų lapkričio 16-ąją, o į ją sugrįš visi pagrindiniai pirmos serijos aktoriai. Skelbiama, kad šioje dalyje pagrindinis dėmesys bus kreipiamas į jaunojo Albo Dumbldoro ir Gellerto Grindelwaldo akistatas.

Taip pat skaitykite

Komentarai

 1. Napoleonas / 2017 balandžio 1

  Čia su balandžio 1 ?

  • Donatas Valentėlis / 2017 balandžio 2

   Deja, bet taip 🙂

 2. Laurynas / 2018 gegužės 14

  Puikiai sukirptas straipsnis! „RūstcŽemaic“ xDDD