„Betmenas“ uždirbo jau daugiau nei 600 mln. dolerių

Po ilgo sąstingio, kino studija „Warner Bros.“ galiausiai turi savo kino teatrų hitą. Įpusėjęs jau trečiąją sėkmingą savaitę ir vis dar išliekantis labiausiai lankomu filmu pasaulyje, „Betmenas“ (angl. The Batman) su Robertu Pattisonu ir Zoe Kravitz, visame pasaulyje surinko jau 603 mln. dolerių.

Įdomu dar ir tai, kad „Betmenas“ pusę savo pajamų surinko būtent Šiaurės Amerikos rinkose. Tam tikra prasme, tai nėra geras rezultatas, nes dar visai neseniai kinus drebinęs „Žmogus-voras“ jau yra surinkęs beveik 800 mln. vien Šiaurės Amerikoje, o visame pasaulyje bendrai sudėjus dar papildomą milijardą. Ir nepaisant to, „Betmenas“ savo pajamomis jau viršijo biudžeto išlaidos filmo kūrimui ir viešinimui, taigi – pelnas yra pelnas.

Na, o kadangi filmas dar tik trečioje savo savaitėje, tikimybė, jog filmas pasieks milijardą išlieka, nors ir ne itin didelė, mat jau netrukus atkeliauja „Sony“ ir „Marvel“ bendras darbas „Morbijus“ (angl. Morbius) su Jaredu Leto, o dar po kelių savaičių kinus šturmuos jau kita „Warner Bros.“ Franšizė. Gal būtent „Fantastiniai gyvūnai: Dumbldoro paslaptys“ (angl. Fantastic Beasts: Secrets of Dumbledore) taps tuo auksiniu bilietu į finansinę sėkmę. Prie dar ne itin didelio džiaugsmo prisideda ir „Betmeno“ startas Kinijoje, įvykęs praėjusį savaitgalį. Tokio dydžio rinkoje filmui pavyko sukrapštyti vos 12,1 mln. dolerių.

Kaip ten bus, pasakys tik laikas, bet nepaisant visų prognozių, filmas jau atsipirko, tad tikimybė, kad ateityje vėl išvysime šešėlių detektyvą su apsiaustu – ne tokia ir maža.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles