11 metų laukimas baigtas – paviešintas pirmasis „Batuoto katino Pūkio: paskutinio noro“ anonsas

Nuo pirmojo „Batuoto katino Pūkio“ (angl. Puss in Boots) filmo pasirodymo kino teatruose praėjau jau 11 metų ir dauguma, nors ir pamilę tiek personažą, tiek visą „Šreko“ visatą, jau buvo praradę viltį, kad sulauksime filmo tęsinio. Bet pasirodo, studija „Dreamworks“ tikrai nepamiršo savo aukso kalvės ir po daugiau nei dešimtmečio pristato pirmąjį filmo „Batuotas katinas Pūkis: paskutinis noras“ anonsą.

Filmas, savaime suprantama, pasakos apie Pūkį, tik šįkart viskas stoja ant jo kardo ašmenų. O jei tiksliau, katinas sudegino 8 iš 9 savo gyvenimų ir jam liko – paskutinis, devintasis. Ramiai iki tol gyvenęs ir skaičiuoti pamiršęs katinukas supranta, kad dabar jam klysti nebegalima. Kad atgautų savo prarastus aštuonis gyvenimus, Pūkis leidžiasi į didžiausią nuotykį Juodajame miške, kuriame turi rasti mistinę norų žvaigždę. Kad įvykdytų šią užduotį, jam reiks pasitelkti į pagalbą buvusią didžiausią priešę, o galiausiai tapusia partnere Kitę Minkštą Letenėlę. Na, o prie jau žinomų personažų prisijungs ir naujasis Pero – kalbus, įkyrus ir nuolat teigiamos nuotaikos šuo.

Žiūrint į patį anonsą, iškart galime išvysti labai skirtinga animacijos stilių. „Dreamworks“ žengia į naujus vandenis, kuriuos kažkada labai sėkmingai jau išbraidė „Sony Animation“, paleisdami „Žmogų-vorą: Į naują visatą“ ir „Mičelai prieš mašinas“. Tikintis išvysti tradicinį animacijos stilių, šis pokytis kiek lengvai nustebino ir gal net šiek tiek šokiravo. Tai visiškai netipinis „Dreamworks“ sprendimas, bet reikia tikėtis, kad jis pasiteisins, nes nusimato tikrai šaunus ir smagus nuotykis. Kita vertus, animacijos stilius yra mažiausias pokytis, įvykęs nuo pirmosios dalies pasirodymo ir vertęs tiek laukti tęsinio. Keitėsi režisieriai, ne kartą buvo pakeista istorija, kelis kartus keistos išleidimo datos, o galiausiai – „Dreamworks“ studiją perpirko „Comcast-NBCUniversal“ studija. Taigi, nenuostabu, kad laukėme tiek daug, tad norisi filmui palinkėti tik didžiausios sėkmės.

Vertėtų pasidžiaugti, kad net ir po tokio ilgo laiko tarpo, į filmą sugrįžta pagrindinius personažus įgarsinę aktoriai – Antonio Banderasas ir Selma Hayek. Prie jų, Pero personažo įgarsinimui prisijungia Hervey‘is Guillenas. Na, o prie projekto taip pat jungiasi ir ant savo karjeros bangos dabar plaukianti Florence Pugh, įgarsinanti pagrindinę juostos blogietę Auksaplaukę.

Planuojama, kad „Batuotas katinas Pūkis: paskutinis noras“ kinus pasieks rugsėjo 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles